- Главная»
- Источники питания»
- Акуммуляторы для UPS»
- Батарея LiFePo4 Longttech LiFePO4 12.8V - 24Ah (LAR1224-LT20-R32) U0942263
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея LiFePo4 Longttech LiFePO4 12.8V - 24Ah (LAR1224-LT20-R32) U0942263
0.0
Код товара: 410679
Напруга - 12.8 В, Ємність - 24 Аг, Струм заряду - 12 А, 25 А, 2000 циклів, 181 х 77 х 170 мм, 3.1 кг
Под заказ
3,412.00
грнОсобливості
- Використовується технологія літій-залізо-фосфатних елементів, забезпечує чудову безпеку, тисячі циклів роботи, 100% DOD за нормальних умов.
- Вбудований автоматичний захист від перезаряду, перерозряду, перевищення струму та перегріву.
- Не потребує технічного обслуговування.
- Внутрішнє балансування комірки.
- Приблизно на 40%-50% менша вага в порівнянні з свинцево-кислотними батареями.
- Широкий діапазон температур: -20℃ to 60℃.
- Підтримка послідовного підключення (до 51,2В) або чотирьох паралельно.
Застосування
- ДБЖ
- Системи сонячної та вітрової енергії
- Електромобіль, електровелосипед, тощо.
- Освітлення
| Производитель | Longttech |
| Тип товара | акб для ибп (ups) |
| Производитель | Longttech |
| Артикул | LAR1224-LT20-R32 |
| Ресурс | 2000 циклів |
| Вага | 3.1 кг |
| Ємність | 24 Аг |
| Напруга | 12.8 В |
| Розміри | 181 х 77 х 170 мм |
| Модель | LiFePO4 12.8V - 24Ah |
| Діапазон робочих температур | 0 ~ +45 |
| Виробник | Longttech |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальний струм заряду | 12 А |
| Максимальний струм розряду | 25 А |


Присоединятесь: