- Главная»
- Принтеры, МФУ, сканеры»
- 3D принтеры»
- 3D-принтер Bambu Lab P2S U1129949
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
3D-принтер Bambu Lab P2S U1129949
0.0
Код товара: 453077
Технологія друку - метод послідовного наплавления (FDM), кількість друкуючих головок - 1, діаметр сопла - 0.4 мм, область побудови - 256 x 256 x 256 мм, матеріал для друку - PETG, PLA, TPU, ASA, PA, PC, PA-CF, PLA-CF, ABS, PVA, PET, PETG-CF, PVB, PPA-CF,
Под заказ
37,125.00
грн- Швидке налаштування: Повністю готовий до роботи всього за 15 хвилин після розпакування.
- Надшвидкий друк: Кінематика CoreXY з прискоренням до 20000 мм/с² дозволяє друкувати значно швидше за конкурентів.
- Закритий корпус: Ідеально підходить для стабільного та якісного друку високотемпературними пластиками, такими як ABS та ASA.
- Новий сенсорний екран: Інтуїтивно зрозумілий повнокольоровий сенсорний дисплей для легкого керування всіма налаштуваннями.
- Вбудована камера: Дозволяє віддалено стежити за процесом друку та автоматично записувати таймлапс-відео.
- Можливість розширення: Повністю сумісний із системою Bambu Lab AMS для подальшого апгрейду до багатоколірного друку.
- Область друку: 256 × 256 × 256 мм.
| Производитель | Bambu Lab |
| Тип товара | 3d принтеры |
| Производитель | Bambu Lab |
| Артикул | P2S |
| Дисплей | є |
| Колір | Grey |
| Технологія друку | метод послідовного наплавления (FDM) |
| Розміри | 392 х 406 х 478 мм |
| Модель | P2S |
| Виробник | Bambu Lab |
| Країна виробництва | США |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість друкуючих головок | 1 |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Область побудови | 256 x 256 x 256 мм |
| Товщина шару | 0.05-0.15 мм |
| Матеріал для друку | PETG |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Сумісні ОС | Windows |


Присоединятесь: