- Главная»
- Ноутбуки и аксессуары»
- Аксессуары для ноутбуков»
- Аккумуляторы»
- Акумулятор до ноутбука HP Envy x360 13-AG KC04XL, 52.5Wh (3454mAh), 4cell, 15.4V (A47675) U0589609
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Акумулятор до ноутбука HP Envy x360 13-AG KC04XL, 52.5Wh (3454mAh), 4cell, 15.4V (A47675) U0589609
0.0
Код товара: 401062
Тип - Li-Ion, вид - оригінальний, ємність - 3454mAh, кількість комірок - 4cells, напруга - 15.4V, Чорний
Под заказ
4,493.00
грнДана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
KC04XL, KC04053XL, HSTNN-DB8P, HSTNN-IB8K, L08496-855, L08544-1C1, L08544-2B1, TPN-W133, TPN-W136
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
HP Envy x360 13-AG series
HP Envy x360 13-AH series
HP Envy x360 13-AQ series
HP Envy x360 13-AR series
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків, всі вищевказані списки можуть бути не повними.
| Производитель | HP |
| Тип товара | акб для ноутбуков |
| Производитель | HP |
| Артикул | A47675 |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
| Ємність | 3454mAh |
| Напруга | 15.4V |
| Вид | оригінальний |
| Модель | Envy x360 13-AG KC04XL, 52.5Wh (3454mAh), 4cell, 1 |
| Виробник | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| P/N сумісних акумуляторів | KC04XL |
| Кількість комірок | 4cells |


Присоединятесь: