- Главная»
- Принтеры, МФУ, сканеры»
- МФУ лазерные»
- Багатофункціональний пристрій Kyocera Ecosys MA4000fx (110C1B3NL0) U1147565
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Багатофункціональний пристрій Kyocera Ecosys MA4000fx (110C1B3NL0) U1147565
0.0
Код товара: 452817
лазерний, монохромний, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 40 ст/хв, Сканер - планшетний, протяжний, Подача - 850 аркушів, Вивід - 150 аркушів, USB, Ethernet
Под заказ
30,274.00
грнМонохромний офісний лазерний бфп А4 формату Kyocera ECOSYS MA4000x, новинка, на заміну бестселлеру M2040dn. Серед переваг нової моделі варто виділити збільшене місячне навантаження до 80 000 сторінок, ємніший тонер-картридж на 10 000 сторінок. Двосторонній друк, копіювання та сканування у стандартній комплектації. Зручність та ефективність роботи забезпечить двосторонній однопрохідний автоподавач оригіналів. Підвищені функції безпеки даних. БФП Kyocera ECOSYS MA4000x - ідеальний вибір для роботи в офісі, особливо, якщо є потреба у високопродуктивному та економічному пристрої.
| Производитель | Kyocera |
| Тип товара | мфу лазерные |
| Производитель | Kyocera |
| Артикул | 110C1B3NL0 |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Тип МФУ | лазерний |
| Колір | сірий |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Технологія друку | лазерна |
| Вага | 19 кг |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Призначення | для малого офісу |
| Тип друку | монохромний |
| Інтерфейси | USB |
| Ширина | 412 мм |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Модель | Ecosys MA4000fx |
| Виробник | Kyocera |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 417 мм |
| Глибина | 437 мм |
| Також шукають | зі сканером |
| Частота процесора | 1000 МГц |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Час виходу першої сторінки | 6.4 сек |
| Швидкість монохромного друку | 40 ст/хв |
| Додаткові функції при друкуванні | двохсторонній друк |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 ст/хв |
| Час виходу першої копії | 6.6 сек |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна кількість копій | 999 шт |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Додаткові функції при копіюванні | двостороннє копіювання |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Розмір області що сканується | 216 x 355 мм |
| Додаткові функції при скануванні | автоподача оригіналів |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Місткість лотків для подачі | 850 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | так |
| Щільність паперу | 60 - 200 г/м² |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4 |
| Параметри дисплея | 5-рядковий |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint |
| Місячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Сумісний оригінальний картридж | TK-1270 |
| Підтримувані ОС | Windows 7 |


Присоединятесь: