- Главная»
- Источники питания»
- Акуммуляторы для UPS»
- Батарея до ДБЖ EnerSys 12HX35 12V 9Ah (12HX35) U1169293
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея до ДБЖ EnerSys 12HX35 12V 9Ah (12HX35) U1169293
EnerSys — американський бренд із багаторічним досвідом, що асоціюється з преміальною якістю, перевіреною часом. Компанія має понад 80 виробничих потужностей по всьому світу та пропонує широкий асортимент акумуляторів, які можуть використовуватися практично у всіх типах пристроїв.
Різноманітність розмірів, форм і варіантів розташування клем дозволяє застосовувати продукцію як за європейськими, так і за американськими стандартами (ДБЖ, автомобілі, освітлення, системи безпеки, генераторні установки, серверні рішення, енергоощадні системи великої ємності, іграшки).
Акумулятори DataSafe призначені для резервного живлення пристроїв та обладнання в буферному режимі протягом до 5 років. Вони здатні працювати у широкому діапазоні температур, підтримують циклічний режим і можуть відновлюватися після глибоких розрядів.
Також варто зазначити, що ці АКБ стійкі до вібрацій і можуть встановлюватися практично в будь-якому положенні, окрім монтажу клемами вниз.
| Производитель | EnerSys |
| Тип товара | акб для ибп (ups) |
| Производитель | EnerSys |
| Артикул | 12HX35 |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Вага | 2.8 кг |
| Розмір | 151 х 65 х 100 мм |
| Ємність | 9 Аг |
| Напруга | 12 В |
| Модель | 12HX35 12V 9Ah |
| Виробник | EnerSys |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |


Присоединятесь: