- Главная»
- Источники питания»
- Акуммуляторы для UPS»
- Батарея до ДБЖ EnerSys 12V 7Ah (NP 7-12) U1169295
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея до ДБЖ EnerSys 12V 7Ah (NP 7-12) U1169295
Американський бренд із багаторічним досвідом. Преміальна якість, перевірена часом. Понад 80 виробничих потужностей по всьому світу. EnerSys пропонує широкий асортимент акумуляторів, що дозволяє використовувати їх у більшості пристроїв.
Різноманітність розмірів, форм і типів клем забезпечує сумісність як із європейськими, так і з американськими стандартами (UPS, автомобілі, освітлення, системи безпеки, генераторні установки, серверні системи, енергоефективні пристрої великої ємності, іграшки).
Батареї Genesis NP призначені для резервного електроживлення обладнання у буферному режимі зі строком служби до 5 років. Вони можуть працювати в широкому температурному діапазоні, у циклічному режимі та здатні відновлюватися після глибоких розрядів.
Також варто відзначити, що акумулятори стійкі до вібрацій і можуть встановлюватися майже в будь-якому положенні. Не рекомендується лише монтаж клемами донизу.
| Производитель | EnerSys |
| Тип товара | акб для ибп (ups) |
| Производитель | EnerSys |
| Артикул | NP 7-12 |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Вага | 2.59 кг |
| Розмір | 151 х 65 х 100 мм |
| Ємність | 7 Аг |
| Напруга | 12 В |
| Модель | 12V 7AH |
| Виробник | EnerSys |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |


Присоединятесь: