- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна Anker Prime 20000mAh, 200W, PD, black (A1336011) U1117958
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна Anker Prime 20000mAh, 200W, PD, black (A1336011) U1117958
Потужність Anker Prime
Павербанк поєднує в собі ультракомпактну динамічну потужність, максимальну швидкість заряджання для кожного порту, вдосконалену систему безпеки ActiveShield™ 2.0, неперевершену сумісність і технологію Power Delivery 3.0, що забезпечує ефективне та безпечне заряджання всіх ваших пристроїв.
Величезна ємність для заряджання будь-де
Завдяки величезній ємності 20 000 мАгод ви отримаєте достатньо енергії, щоб зарядити телефон більше ніж 3 рази або MacBook Air один раз, що робить його ідеальним для коротких подорожей або заряджання в дорозі.
Швидка зарядка 200 Вт
Блискавична зарядка потужністю 200 Вт дозволяє зарядити 16-дюймовий MacBook Pro на 50% усього за 40 хвилин, щоб ви могли продуктивно працювати в дорозі.
Високошвидкісне заряджання 100 Вт
Заряджайте павербанк потужністю до 100 Вт через порт USB-C для безперебійного живлення будь-де та будь-коли.
| Производитель | Anker |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | Anker |
| Артикул | A1336011 |
| Колір | Чорний |
| Особливості | цифровий дисплей |
| Вага | 540 г |
| Розмір | 127 х 55 х 50 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вхідна напруга | 20 V |
| Ємність | 20000 mAh |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | Prime 20000mAh, 200W, PD, black |
| Виробник | Anker |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Захист | захист від короткого замикання |


Присоединятесь: