- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна Trust 10000mAh Primo ECO, 2хUSB-A/USB-C, 15W, black (24678_TRUST) U1097260
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна Trust 10000mAh Primo ECO, 2хUSB-A/USB-C, 15W, black (24678_TRUST) U1097260
0.0
Код товара: 447025
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, вихідний струм - 3 A, 2.4 A, розмір - 138 x 74 x 14 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 241 г, Колір - ч
Под заказ
749.00
грн
Надтонка та легка модель поміститься у будь-яку кишеню та будь-яку сумку. Екологічно чиста конструкція, виготовлена із перероблених матеріалів. Швидкий та розумний: автоматично видає максимальну потужність для швидкого заряджання пристроїв. Сумісний з будь-якими телефонами та планшетами, у тому числі Apple та Samsung. Залишайтеся на зв'язку: до 4 перезаряджень телефону. До 46 додаткових годин роботи акумулятора телефону або 12 - планшета.
Описание| Производитель | TRUST |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | TRUST |
| Артикул | 24678_TRUST |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Вага | 241 г |
| Розмір | 138 x 74 x 14 мм |
| Призначення | для телефона |
| Ємність | 10000 mAh |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | 10000mAh Primo ECO, 2хUSB-A/USB-C, 15W, black |
| Виробник | Trust |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | недорогі |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Вхідний струм | 2.4 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Захист | захист від короткого замикання |


Присоединятесь: