- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна Anker 10000mAh MagGo Qi2/15W + USB-C PD 27W Black (A1654G11) U1163569
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна Anker 10000mAh MagGo Qi2/15W + USB-C PD 27W Black (A1654G11) U1163569
Інноваційна бездротова зарядка
Технологія Qi2 Wireless Charging забезпечує стабільну потужність 15 Вт, високу ефективність і повну сумісність з MagSafe, включно з використанням магнітних чохлів.
Високошвидкісна дротова зарядка
Порт USB-C потужністю 27 Вт дозволяє зарядити iPhone 15 до 60% за 30 хвилин та оперативно відновити заряд самого павербанка.
Система захисту ActiveShield™
Вбудована система моніторингу контролює температуру понад 3 мільйони разів на добу, гарантуючи безпечну роботу у будь-який час.
Інтелектуальний дисплей
Smart Display відображає залишок заряду та статус заряджання у режимі реального часу.
Компактність і ємність
Акумулятор ємністю 10 000 мА·год забезпечує кілька повних підзарядок смартфона, а компактні розміри та вага 250 г роблять пристрій зручним для щоденного використання.
| Производитель | Anker |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | Anker |
| Артикул | A1654G11 |
| Колір | Чорний |
| Особливості | цифровий дисплей |
| Вага | 250 г |
| Розмір | 107.3 х 68.8 х 19.8 мм |
| Призначення | для телефона |
| Вхідна напруга | 9 V |
| Ємність | 10000 mAh |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | 10000mAh MagGo Qi2/15W + USB-C PD 27W Black |
| Виробник | Anker |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 18 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Захист | захист від короткого замикання |


Присоединятесь: