- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна Anker 20000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White (A110EH21) U1163566
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна Anker 20000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White (A110EH21) U1163566
Швидке заряджання стало ще простішим
Отримуйте високу швидкість заряджання з потужністю до 22.5 Вт через порт USB-C і заряджайте свій смартфон до 4 разів без підзарядки павербанка.
Режим крапельного заряджання
Ідеально підходить для навушників, смартгодинників і фітнес-браслетів — забезпечує стабільну та безпечну подачу енергії для невеликих пристроїв.
Режим наскрізного заряджання (Pass-Through)
Під час заряджання павербанка ваші пристрої залишаються під'єднаними — ви завжди на зв’язку та готові до дій.
Технологія безпеки ActiveShield™ 3.0
Понад 6 мільйонів температурних перевірок щодня гарантують стабільність роботи та повний захист ваших пристроїв.
Готовий до тривалого використання
Інтегрований двонаправлений USB-C кабель, протестований на понад 10 000 згинань, витримує щоденне активне використання.
| Производитель | Anker |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | Anker |
| Артикул | A110EH21 |
| Колір | білий |
| Вага | 392 г |
| Розмір | 40.7 х 71.7 х 27.7 мм |
| Ємність | 20000 mAh |
| Модель | 20000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White |
| Виробник | Anker |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 18 |
| Також шукають | потужні |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |


Присоединятесь: