- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна Anker 26000mAh Prime 300W PD Black (A110AH11) U1163572
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна Anker 26000mAh Prime 300W PD Black (A110AH11) U1163572
Мультизаряджання — одночасне живлення трьох пристроїв
Павербанк підтримує одночасне заряджання до трьох пристроїв: через USB-C та USB-A.
Завдяки потужності до 140 W на кожному USB-C порту пристрій здатний стабільно живити навіть два ноутбуки одночасно, залишаючи резерв для смартфона чи планшета.
Блискавична перезарядка та зручність у подорожах
Павербанк підтримує надшвидку зарядку: при під'єднанні двох зарядних пристроїв USB-C PD 3.1 по 140 W, сумарна вхідна потужність досягає 250 W, що дозволяє отримати 50% заряду приблизно за 13 хвилин і 80% — за близько 40 хвилин.
Ємність 99.75 Wh відповідає нормам авіаперевезень, тому пристрій можна вільно перевозити в ручній поклажі.
Технологія PowerIQ™ 4.0 — інтелектуальний розподіл енергії
PowerIQ™ 4.0 розпізнає під’єднані пристрої та динамічно оптимізує розподіл потужності між усіма портами.
Технологія забезпечує максимально ефективне та безпечне заряджання, незалежно від типу та кількості гаджетів.
Безпечне заряджання з ActiveShield™ 4.0
Система ActiveShield™ 4.0 здійснює понад 10 мільйонів температурних перевірок на добу, точно контролюючи параметри роботи.
Вона автоматично захищає від перегріву, перенапруги, перевантаження та короткого замикання, забезпечуючи стабільну й безпечну роботу у будь-яких умовах.
Повний контроль через застосунок
Застосунок Anker дозволяє відстежувати заряд у режимі реального часу, регулювати розподіл потужності та персоналізувати заставку дисплея.
Також у застосунку можна контролювати рівень заряду, стан портів USB-C/USB-A та вхідну потужність.
Інтелектуальний дисплей для розширеного керування
Павербанк оснащений смарт-дисплеєм, який відображає рівень заряду, потужність на кожному порту та прогнозований час до повного заряджання.
Завдяки такій наочності ви маєте повний контроль над роботою пристрою, а керування заряджанням стає максимально зручним у будь-якій ситуації.
| Производитель | Anker |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | Anker |
| Артикул | A110AH11 |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Power Delivery |
| Вага | 600 г |
| Розмір | 159.9 х 38 х 62.7 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вхідна напруга | 20 V |
| Ємність | 26000 mAh |
| Модель | 26000mAh Prime 300W PD Black |
| Виробник | Anker |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 18 |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Захист | захист від короткого замикання |


Присоединятесь: