- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна Atria 30000mAh, 130W, USB-C laptop/phone (WPD-130) U1168790
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна Atria 30000mAh, 130W, USB-C laptop/phone (WPD-130) U1168790
Зовнішній акумулятор ATRIA WPD-101 – це легкий і невеликий переносний блок живлення, який можна використовувати для заряджання багатьох пристроїв, головним чином пристроїв з швидким заряджанням PD, ноутбуків, мобільних інтернет-пристроїв (5 В), електронних книг, мобільних телефонів, переносних медіа-плеєрів, цифрових камер та програвачів MP3 /4 /5. Він має функцію plug and play. Користувачі можуть використовувати його одразу у будь-якому місці, у будь-який час.
Зовнішній акумулятор Atria – це комплексне рішення для великої кількості цифрових пристроїв.
USB-C 1 Вхід & Вихід: 5В/3A ,9В/3.0A, 12В/3.0A, 20В/5A(80Вт)
USB-C 2Вхід & Вихідt: 5В/3A,9В/3.0A,12В/3.0A20В/5A(100Вт)
USB1,2 вихід: 5В/3A, 9В/2.0A,12v/1.88A
Вхід: USB-C1+USB-C2 загальна потужність:65Вт+65Вт=130Вт(Max)
Особливості:
- Високий вихідний струм: зовнішній акумулятор Atria може видавати максимальну потужність 130 Вт. Він найкраще підходить для забезпечення швидкого заряджання ноутбуків і смартфонів.
- Express-вхід: вхідний адаптер постійного струму 5 В – 20 В. Вхідний адаптер постійного струму призначений для express-входу банка живлення.
- Захист: коло інтелектуального захисту забезпечує захист від надмірного заряду, надмірного розряду і короткого замикання.
- Акумулятори високої якості: літій-полімерні акумулятори виготовлені за високими стандартами, є стабільними і мало нагріваються. Кількість циклів перезаряду – більше 500.
- Інтелектуальне управління: мікрокомп’ютер контролює і відображує заряд.
- Високоякісна конструкція: промисловий полікарбонатний матеріал. Відчуйте вишуканість, гладкість і зручність. Корпус твердий, невеликий і легкий.
| Производитель | ATRIA |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | ATRIA |
| Артикул | WPD-130 |
| Колір | Чорний |
| Особливості | ліхтар |
| Вага | 370 г |
| Розмір | 110 х 50 х 73 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вхідна напруга | 20 V |
| Ємність | 30000 mAh |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Модель | 30000mAh, 130W, USB-C laptop/phone |
| Виробник | Atria |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Захист | захист від короткого замикання |


Присоединятесь: