- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна AURA NRG-30SE ARM SOLAR 30000mAh Wireless charging Green (PBANRG30SEG) U1163197
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна AURA NRG-30SE ARM SOLAR 30000mAh Wireless charging Green (PBANRG30SEG) U1163197
0.0
Код товара: 454292
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, вихідний струм - 3 A, розмір - 175 x 88 x 35 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 685 г, Колір - зелений
Под заказ
2,699.00
грн
УМБ AURA NRG-30SE ARM SOLAR, це потужний павербанк, оснащений по максимуму всім необхідним, для автономного перебування без доступу до електромережі. NRG-30SE ARM SOLAR, має сонячну панель для підзаряджання від енергії сонячного світла, а також функцію бездротової зарядки, потужний LED-ліхтарик та механічний вбудований компас. Основні особливості:
Описание- Місткість акумулятора: 30000 mAh
- 2 з’ємні зарядні кабелі 11. 5 см в корпусі: Lightning/USB та Type-C/USB
- 4 розєми: 1 Type-C, 1 Micro USB, 2 USB
- Ліхтарик з 3-режимами: постійне світіння, мерехтіння, сигнал SOS
- Може одночасно заряджати 4 пристрої
- Компас в корпусі
- Оснащений діодною індикацією рівня заряду батареї
- Компактний розмір
- Вушко для підвішування на шнурі
| Производитель | AURA |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | AURA |
| Артикул | PBANRG30SEG |
| Колір | зелений |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Вага | 685 г |
| Розмір | 175 x 88 x 35 мм |
| Призначення | для телефона |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Ємність | 30000 mAh |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | NRG-30SE ARM SOLAR 30000mAh Wireless charging Gree |
| Виробник | AURA |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Захист | захист від короткого замикання |


Присоединятесь: