- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна AURA NRG-40SE ARM SOLAR 40000mAh Wireless Dynamo charging Black (PBANRG40SEB) U1163198
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна AURA NRG-40SE ARM SOLAR 40000mAh Wireless Dynamo charging Black (PBANRG40SEB) U1163198
0.0
Код товара: 454293
Ємність - 40000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, вихідний струм - 3 A, розмір - 183 x 92 x 47 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 1025 г, Колір - чорний
Под заказ
2,999.00
грн
УМБ AURA NRG-40SE ARM SOLAR 40000 mAh Wireless Dynamo charging, це потужний павербанк, оснащений по максимуму всім необхідним, для автономного перебування без доступу до електромережі. NRG-40SE ARM SOLAR 40000 mAh Wireless Dynamo charging, має сонячну панель для підзаряджання від енергії сонячного світла, вбудовану динамо-машину для ручної підзарядки, та функцію бездротової зарядки, потужний LED-ліхтарик та механічний вбудований компас. Основні особливості:
Описание- Місткість акумулятора: 40000 mAh 148Wh
- Вбудована динамо-машина для підзаряджання
- Сонячна панель 5W
- Бездротова зарядка 15W
- 2 зарядні кабелі 12 см в корпусі: USB-A та Type-C
- 4 розєми: 4 Type-C, 2 USB
- Ліхтарик з 3-режимами: постійне світіння, мерехтіння, сигнал SOS
- Може одночасно заряджати 7 пристроїв
- Компас в корпусі
- Оснащений діодною індикацією рівня заряду батареї
- Компактний розмір
| Производитель | AURA |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | AURA |
| Артикул | PBANRG40SEB |
| Колір | Чорний |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Вага | 1025 г |
| Розмір | 183 x 92 x 47 мм |
| Призначення | для телефона |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Ємність | 40000 mAh |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | NRG-40SE ARM SOLAR 40000mAh Wireless Dynamo chargi |
| Виробник | AURA |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Захист | захист від короткого замикання |


Присоединятесь: