- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна AURA NRG-P100 100000mAh 22.5W Black (PBANRG-P100B) U1163200
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна AURA NRG-P100 100000mAh 22.5W Black (PBANRG-P100B) U1163200
0.0
Код товара: 454295
Ємність - 100000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2.1 A, 4.5 A, 2 A, 2.2 A, 1.67 A, розмір - 176 x 80 x 96 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 2080 г, Колір - чорний
Под заказ
4,499.00
грн
УМБ AURA NRG-P100, це потужна зручна універсальна мобільна батарея, великої ємності, з 7 роз'ємами, вбудованою LED лампою та підтримкою швидкого заряджання.
Основні особливості:
AURA NRG-P100 завдяки вихідним роз'ємам може одночасно заряджати до 5 гаджетів. Найкраще рішення для підзарядки смартфонів, wi-fi роутерів, акумуляторних ліхтариків та світильників, планшетів, PSP-джойстиків, смарт-годинників, навушників та інших пристроїв.
ОписаниеОсновні особливості:
- Місткість акумулятора: 100000 mAh
- Максимальна потужність: до 22.5 Вт
- 7 роз'ємів: 1 Type-C, 1 Micro USB, 1 Lightning, 4 USB
- Має функцію швидкого заряджання
- Може одночасно заряджати 5 пристроїв
- Оснащений дисплеєм з індикацією рівня заряду батареї у відсотках
AURA NRG-P100 завдяки вихідним роз'ємам може одночасно заряджати до 5 гаджетів. Найкраще рішення для підзарядки смартфонів, wi-fi роутерів, акумуляторних ліхтариків та світильників, планшетів, PSP-джойстиків, смарт-годинників, навушників та інших пристроїв.
| Производитель | AURA |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | AURA |
| Артикул | PBANRG-P100B |
| Колір | Чорний |
| Особливості | ліхтар |
| Вага | 2080 г |
| Розмір | 176 x 80 x 96 мм |
| Призначення | для телефона |
| Вхідна напруга | 9 V |
| Ємність | 100000 mAh |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | NRG-P100 100000mAh 22.5W Black |
| Виробник | AURA |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Захист | захист від короткого замикання |


Присоединятесь: