- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна AURA NRG-P50 50000mAh 22.5W Black (PBANRG-P50B) U1163203
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна AURA NRG-P50 50000mAh 22.5W Black (PBANRG-P50B) U1163203
0.0
Код товара: 454298
Ємність - 50000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, вихідний струм - 1.5 A, 2.1 A, 2 A, 2.2 A, 1.67 A, 2.25 A, розмір - 13.6 x 7.2 x 3.8 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 975 г, Колір - чорний
Под заказ
2,982.00
грнУМБ AURA NRG — це компактна та зручна універсальна батарея, із сімома роз'ємами, LED-підсвічуванням та підтримкою швидкого заряджання.
Основні параметри:
Зарядка
AURA NRG завдяки вихідним роз'ємам може одночасно заряджати до п'яти гаджетів. Пристрій підходить для підзарядки смартфонів, Wi-Fi роутерів, акумуляторних ліхтариків та світильників, планшетів, PSP-джойстиків, смартгодинників, навушників та інших пристроїв. Функція швидкого заряджання Quick Charging допоможе швидко підзарядити ваші гаджети.
Дисплей індикації рівня заряду
Дисплей відображає у відсотках залишок заряду УМБ, ампераж та вольтаж для зручного та своєчасного визначення потреби підзарядити ваш павербанк.
Підсвічування
УМБ AURA NRG має вісім яскравих вбудованих LED-діодів з трьома рівнями яскравості, а четвертий миготить у ритмі сигналу тривоги SOS. Перемикання режимів підсвічування здійснюється натисканням клавіші on/off на корпусі.
Рівні захисту
AURA NRG має багато рівнів захисту, як-от: інтелектуальна система визначення типу під'єднаного пристрою з автоматичним регулюванням сили струму. Ваші пристрої будуть надійно захищені від перезаряджання, надмірного нагрівання, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.
Завжди з вами
Компактні розміри, зручна форма і не велика вага, дають можливість взяти УМБ AURA NRG в будь-яку подорож, на роботу або поїздку, а також бути незамінним за відсутності електроенергії у вашому будинку або на робочому місці.
ОписаниеОсновні параметри:
- Максимальна потужність: до 22.5 Вт
- Сім роз'ємів: 1 Type-C, 1 Micro USB, 1 Lightning, 4 USB;
- Має функцію швидкого заряджання;
- Може заряджати п'ять пристроїв одночасно;
- Обладнано дисплеєм з індикацією рівня заряду батареї, вольтажем та амперажем.
Зарядка
AURA NRG завдяки вихідним роз'ємам може одночасно заряджати до п'яти гаджетів. Пристрій підходить для підзарядки смартфонів, Wi-Fi роутерів, акумуляторних ліхтариків та світильників, планшетів, PSP-джойстиків, смартгодинників, навушників та інших пристроїв. Функція швидкого заряджання Quick Charging допоможе швидко підзарядити ваші гаджети.
Дисплей індикації рівня заряду
Дисплей відображає у відсотках залишок заряду УМБ, ампераж та вольтаж для зручного та своєчасного визначення потреби підзарядити ваш павербанк.
Підсвічування
УМБ AURA NRG має вісім яскравих вбудованих LED-діодів з трьома рівнями яскравості, а четвертий миготить у ритмі сигналу тривоги SOS. Перемикання режимів підсвічування здійснюється натисканням клавіші on/off на корпусі.
Рівні захисту
AURA NRG має багато рівнів захисту, як-от: інтелектуальна система визначення типу під'єднаного пристрою з автоматичним регулюванням сили струму. Ваші пристрої будуть надійно захищені від перезаряджання, надмірного нагрівання, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.
Завжди з вами
Компактні розміри, зручна форма і не велика вага, дають можливість взяти УМБ AURA NRG в будь-яку подорож, на роботу або поїздку, а також бути незамінним за відсутності електроенергії у вашому будинку або на робочому місці.
| Производитель | AURA |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | AURA |
| Артикул | PBANRG-P50B |
| Колір | Чорний |
| Особливості | цифровий дисплей |
| Вага | 975 г |
| Розмір | 13.6 x 7.2 x 3.8 мм |
| Призначення | для телефона |
| Вхідна напруга | 9 V |
| Ємність | 50000 mAh |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | NRG-P50 50000mAh 22.5W Black |
| Виробник | AURA |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Захист | захист від короткого замикання |


Присоединятесь: