- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна AURA NRG10 10000 mAh Black (PBANRG10B) U1163196
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна AURA NRG10 10000 mAh Black (PBANRG10B) U1163196
0.0
Код товара: 454291
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, microUSB, Lightning, USB, вихідний струм - 2.1 A, розмір - 142 x 68 x 20 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 210 г, Колір - чорний
Под заказ
699.00
грнAURA NRG10 10000 mAh, це компактна та зручна універсальна батарея, з 2 роз'ємами, 4 стаціонарними кабелями, LED-ліхтариком та фіксатором-підставкою для смартфона.
Основні параметри, NRG10 10000 mAh
Зарядка
Підходить для підзарядки смартфонів, планшетів, смарт-годинників, акумуляторних ліхтариків та інших портативних пристроїв.
Дисплей індикації рівня заряду
Дисплей відображає чотири рівні залишку заряду УМБ у відсотках, 25%, 50%, 75%, 100%, для зручного та своєчасного визначення потреби підзарядити ваш павербанк.
Рівні захисту
AURA NRG10 має багато рівнів захисту, таких як: інтелектуальна система визначення типу підключеного пристрою з автоматичним регулюванням сили струму. Ваші пристрої будуть надійно захищені від перезарядки, надмірного нагріву, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.
Завжди з вами
Компактні розміри, зручна форма, і невелика вага, дають вам можливість, брати AURA NRG10 10000 mAh в будь-яку подорож, на роботу або поїздку, а також буде незамінним, за відсутності електроенергії, у вашому будинку або на робочому місці.
ОписаниеОсновні параметри, NRG10 10000 mAh
- Місткість акумулятора: 10000 mAh
- Максимальна потужність: до 10 Вт
- 2 роз'єми: 1 Micro USB, 1 USB;
- Оснащений дисплеєм із індикацією рівня заряду батареї;
- Є 4 стаціонарні кабелі для заряджання різних типів пристроїв: Apple lightning, USB Type-C, Micro USB, USB
Зарядка
Підходить для підзарядки смартфонів, планшетів, смарт-годинників, акумуляторних ліхтариків та інших портативних пристроїв.
Дисплей індикації рівня заряду
Дисплей відображає чотири рівні залишку заряду УМБ у відсотках, 25%, 50%, 75%, 100%, для зручного та своєчасного визначення потреби підзарядити ваш павербанк.
Рівні захисту
AURA NRG10 має багато рівнів захисту, таких як: інтелектуальна система визначення типу підключеного пристрою з автоматичним регулюванням сили струму. Ваші пристрої будуть надійно захищені від перезарядки, надмірного нагріву, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.
Завжди з вами
Компактні розміри, зручна форма, і невелика вага, дають вам можливість, брати AURA NRG10 10000 mAh в будь-яку подорож, на роботу або поїздку, а також буде незамінним, за відсутності електроенергії, у вашому будинку або на робочому місці.
| Производитель | AURA |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | AURA |
| Артикул | PBANRG10B |
| Колір | Чорний |
| Особливості | ліхтар |
| Вага | 210 г |
| Розмір | 142 x 68 x 20 мм |
| Призначення | для телефона |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Ємність | 10000 mAh |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | NRG10 10000 mAh Black |
| Виробник | AURA |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Захист | захист від короткого замикання |


Присоединятесь: