- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна Sandberg 27000mAh 140W+100W PD/140W, with built-in Type-C cable 140W (421-31) U1139625
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна Sandberg 27000mAh 140W+100W PD/140W, with built-in Type-C cable 140W (421-31) U1139625
Компактна та потужна універсальна мобільна батарея Sandberg 27000mAh 240W PD (421-31) забезпечить оптимальне зарядження USB пристроїв, коли ви знаходитесь поза електромережею.
Вона оснащена двома портами – USB Type-A з максимальною потужністю 22,5 Вт та USB Type-С з потужністю до 100 Вт та вбудованим кабелем USB Type-С з максимальною потужністю 140 Вт. Sandberg 27000mAh 240W PD підтримує режим Always-ON-Mode для пристроїв із слабким струмом.
УМБ дозволяє одночасне зарядження двох пристроїв через USB Type-С порт та кабель з сумарною вихідною потужністю до 240 Вт. При одночасній роботі усіх трьох портів сумарна вихідна потужність становитиме 155 Вт.
Швидко поповнюйте заряд Sandberg 27000mAh 240W PD через порт USB Type-С (макс.100 Вт) та кабель USB Type-С (макс.140 Вт). Світлодіодний дисплей проінформує про поточний рівень заряду УМБ.
Компактний корпус УМБ робить її зручною для користування, зберігання та перенесення. Беріть Sandberg 27000mAh 240W PD на борт літака, вона відповідає стандартним вимогам авіакомпаній до розміру або безпеки.
| Производитель | Sandberg |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | Sandberg |
| Артикул | 421-31 |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Power Delivery |
| Вага | 589 г |
| Розмір | 126 х 75 х 50 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вхідна напруга | 20 V |
| Ємність | 27000 mAh |
| Модель | 27000mAh 140W+100W PD/140W, with built-in Type-C c |
| Виробник | Sandberg |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 36 |
| Також шукають | потужні |
| Також | павербанк для роутера |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 2 A |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 140 |


Присоединятесь: