- Главная»
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)»
- Акуммуляторы»
- АКБ универсальные»
- Батарея універсальна Vention 20000 mAh 22.5W Black LED Display Type (FHLB0) U1125406
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Батарея універсальна Vention 20000 mAh 22.5W Black LED Display Type (FHLB0) U1125406
0.0
Код товара: 453304
Ємність - 20000 mAh, Джерело заряду батареї - USB, мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 3 A, матеріал корпусу - ABS пластик, Колір - чорний
Под заказ
1,499.00
грн| Производитель | Vention |
| Тип товара | акб универсальные |
| Производитель | Vention |
| Артикул | FHLB0 |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Power Delivery |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вхідна напруга | 20 V |
| Ємність | 20000 mAh |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Модель | 20000 mAh 22.5W Black LED Display Type |
| Виробник | Vention |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | потужні |
| Також | павербанк для роутера |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |


Присоединятесь: