- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Блоки питания»
- 650 W»
- Блок живлення Golden Field 650W (ATX-SS650) U1122002
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Блок живлення Golden Field 650W (ATX-SS650) U1122002
0.0
Код товара: 445063
ATX, 650 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 2x(6+2pin), SATA - 4, Peripheral - 2, +12V1 - 32A, 1x120 мм
Под заказ
1,553.00
грн
Особливості
Пікова потужність 650 Вт
Активна система корекції фактора потужності - A-PFC
Відповідає вимогам SSI EPS 12V та ATX 12V 2.2
Сучасне схемне рішення, яке забезпечує низький рівень пульсацій
Системи захисту OCP OPP SCP OVP UVP
Регулювання частоти обертання вентилятора залежно від температури
Термоконтроль
Підтримка процесорів Intel/AMD Dual Core
12-сантиметровий малошумливий вентилятор
Дроти поміщені в електростатичні панчохи
Головний 20 + 4-контактний роз’єм
4 роз’єма S-ATA
2 роз’єма PCI-E
ОписаниеПікова потужність 650 Вт
Активна система корекції фактора потужності - A-PFC
Відповідає вимогам SSI EPS 12V та ATX 12V 2.2
Сучасне схемне рішення, яке забезпечує низький рівень пульсацій
Системи захисту OCP OPP SCP OVP UVP
Регулювання частоти обертання вентилятора залежно від температури
Термоконтроль
Підтримка процесорів Intel/AMD Dual Core
12-сантиметровий малошумливий вентилятор
Дроти поміщені в електростатичні панчохи
Головний 20 + 4-контактний роз’єм
4 роз’єма S-ATA
2 роз’єма PCI-E
| Производитель | GOLDEN FIELD |
| Тип товара | блок питания 650w |
| Производитель | GOLDEN FIELD |
| Артикул | ATX-SS650 |
| Модуль PFC | активний |
| Модель | 650W |
| OutputСurrent +5V | 30A |
| OutputСurrent +3,3V | 30A |
| OutputCurrent +12V1 | 32A |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2А |
| Виробник | Golden Field |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 650 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Підключення відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Захист від | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |


Присоединятесь: