- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Блоки питания»
- 750 W»
- Блок живлення ASUS 750W TUF Gaming 750W Gold EVO (90YE00SB-B0NA00) U1168215
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Блок живлення ASUS 750W TUF Gaming 750W Gold EVO (90YE00SB-B0NA00) U1168215
0.0
Код товара: 455209
ATX, 750 Вт, CPU - 2x4+4pin, GPU - 2x(6+2pin), 1х16pin (Gen 5), SATA - 4, Peripheral - 2, +12V1 - 62.5A, 1x135 мм, 150 х 140 х 86 мм
Под заказ
6,089.00
грн
Особливості
Конденсатори військового класу забезпечують преміальну довговічність і надійність.
Подвійні кулькові підшипники вентилятора служать до двох разів довше, ніж конструкції з підшипниками ковзання.
Захисне покриття друкованої плати оберігає від вологи, пилу та екстремальних температур.
Сертифікації 80 Plus і Cybenetics Gold: японські конденсатори та преміальні компоненти забезпечують провідну енергоефективність.
Сумісність з ATX 3.1: серія TUF Gaming Gold EVO відповідає стандартам ATX 3.1 і комплектується 16-контактним кабелем PCIe, сумісним з відеокартами PCIe Gen 5.1.
Повністю модульні кабелі з гравіюванням допомагають підтримувати акуратний і організований вигляд системи.
ОписаниеКонденсатори військового класу забезпечують преміальну довговічність і надійність.
Подвійні кулькові підшипники вентилятора служать до двох разів довше, ніж конструкції з підшипниками ковзання.
Захисне покриття друкованої плати оберігає від вологи, пилу та екстремальних температур.
Сертифікації 80 Plus і Cybenetics Gold: японські конденсатори та преміальні компоненти забезпечують провідну енергоефективність.
Сумісність з ATX 3.1: серія TUF Gaming Gold EVO відповідає стандартам ATX 3.1 і комплектується 16-контактним кабелем PCIe, сумісним з відеокартами PCIe Gen 5.1.
Повністю модульні кабелі з гравіюванням допомагають підтримувати акуратний і організований вигляд системи.
| Производитель | ASUS |
| Тип товара | блок питания 750w |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90YE00SB-B0NA00 |
| Модуль PFC | активний |
| Модель | 750W TUF Gaming 750W Gold EVO |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | недорогі |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Розмір, мм | 150 х 140 х 86 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | є |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Підключення відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Захист від | OTP (захист від перегріву) |


Присоединятесь: