- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Блоки питания»
- 850 W»
- Блок живлення ASUS 850W Prime (90YE00U2-B0NA00) U1167606
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Блок живлення ASUS 850W Prime (90YE00U2-B0NA00) U1167606
0.0
Код товара: 455082
ATX, 850 Вт, CPU - 2x4+4pin, GPU - 1х16pin (Gen 5), 3x8pin, SATA - 5, Peripheral - 3, +12V1 - 70.5A, 1x135 мм, 150 х 150 х 86 мм
Под заказ
6,849.00
грн
Зоряна продуктивність
Завдяки сертифікаціям 80 PLUS та Cybenetics Gold, двокульковим підшипникам вентилятора та 8-річній гарантії блоки живлення серії ASUS Prime забезпечують ефективне й довговічне енергопостачання для високопродуктивних робочих станцій, універсальних ПК та ігрових систем.
Сумісність з ATX 3.1 та PCIe 5.1
Серія Prime Gold відповідає суворим вимогам стандарту ATX 3.1 і підтримує відеокарти PCIe 5.1. Вона витримує короткочасні стрибки потужності до двох разів від номіналу, а також пікові навантаження відеокарти до трьох разів, забезпечуючи максимальну стабільність вашого ПК. У комплекті постачається 16-контактний кабель PCIe, сумісний із графікою PCIe Gen 5.1, що відкриває широкі можливості для сучасних систем.
Сертифікація 80 PLUS та Cybenetics Gold
ASUS Prime 750W Gold оснащений ефективними конденсаторами з низьким ESR, які гарантують стабільну та економну роботу. Саме завдяки цьому блок живлення отримав статус 80 PLUS Gold, забезпечуючи до 92% ефективності, менше тепла, зниження шуму вентилятора та підвищену надійність.
Двокулькові підшипники вентилятора
Відмінне охолодження забезпечує 135-мм вентилятор із системою Dual-ball bearing, яка служить до двох разів довше, ніж конструкції зі втулковими підшипниками.
Покращені мідні контакти
Оновлені PCIe-роз’єми мають підвищену теплопровідність, що допомагає підтримувати прохолодну роботу та ефективну передачу енергії. Це забезпечує до 29% зниження температури контактів (до 12.28°C), гарантуючи оптимальну продуктивність і стабільність навіть для найвимогливіших відеокарт.
ОписаниеЗавдяки сертифікаціям 80 PLUS та Cybenetics Gold, двокульковим підшипникам вентилятора та 8-річній гарантії блоки живлення серії ASUS Prime забезпечують ефективне й довговічне енергопостачання для високопродуктивних робочих станцій, універсальних ПК та ігрових систем.
Сумісність з ATX 3.1 та PCIe 5.1
Серія Prime Gold відповідає суворим вимогам стандарту ATX 3.1 і підтримує відеокарти PCIe 5.1. Вона витримує короткочасні стрибки потужності до двох разів від номіналу, а також пікові навантаження відеокарти до трьох разів, забезпечуючи максимальну стабільність вашого ПК. У комплекті постачається 16-контактний кабель PCIe, сумісний із графікою PCIe Gen 5.1, що відкриває широкі можливості для сучасних систем.
Сертифікація 80 PLUS та Cybenetics Gold
ASUS Prime 750W Gold оснащений ефективними конденсаторами з низьким ESR, які гарантують стабільну та економну роботу. Саме завдяки цьому блок живлення отримав статус 80 PLUS Gold, забезпечуючи до 92% ефективності, менше тепла, зниження шуму вентилятора та підвищену надійність.
Двокулькові підшипники вентилятора
Відмінне охолодження забезпечує 135-мм вентилятор із системою Dual-ball bearing, яка служить до двох разів довше, ніж конструкції зі втулковими підшипниками.
Покращені мідні контакти
Оновлені PCIe-роз’єми мають підвищену теплопровідність, що допомагає підтримувати прохолодну роботу та ефективну передачу енергії. Це забезпечує до 29% зниження температури контактів (до 12.28°C), гарантуючи оптимальну продуктивність і стабільність навіть для найвимогливіших відеокарт.
| Производитель | ASUS |
| Тип товара | блок питания 850w |
| Производитель | ASUS |
| Артикул | 90YE00U2-B0NA00 |
| Модуль PFC | активний |
| Модель | 850W Prime |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 70.5A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Виробник | ASUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Розмір, мм | 150 х 150 х 86 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 850 Вт |
| Модульне підключення кабелів | є |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Підключення відеокарти | 1х16pin (Gen 5) |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Захист від | OTP (захист від перегріву) |


Присоединятесь: