- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Блоки питания»
- 750 W»
- Блок живлення Be quiet! 750W SYSTEM POWER 11 (BP012EU) U1068167
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Блок живлення Be quiet! 750W SYSTEM POWER 11 (BP012EU) U1068167
0.0
Код товара: 455443
ATX 3.1, 750 Вт, 24+8 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 1х12 4pin,2х6 2pin, SATA - 5, Peripheral - 1, +12V1 - 62.5A, 1x120 мм, 150 x 150 x 86 мм
Под заказ
3,799.00
грн
Блок живлення Be quiet! 750W SYSTEM POWER 11 (BP012EU) - це взірець німецької якості, створений для тих, хто прагне досягти неперевершеної продуктивності та надійності. Цей блок живлення є ідеальним рішенням для комп'ютерних ентузіастів і професіоналів, які не готові йти на компроміси.
З потужністю в 750 Вт, він здатний забезпечити стабільне електропостачання навіть під час найвищих навантажень. Підтримка форм-фактора ATX 3.1 робить його сумісним з більшістю сучасних систем, а сертифікація 80 PLUS Bronze гарантує ефективність до 89%, що знижує енергоспоживання і економить кошти в довгостроковій перспективі.
Одна з ключових особливостей цього блоку живлення - активний модуль PFC, який покращує коефіцієнт потужності, забезпечуючи ефективну роботу і високу продуктивність. Завдяки DC-to-DC технології, блок живлення гарантує точне регулювання напруги, що критично важливо для стабільної роботи всіх компонентів системи в умовах пікового навантаження.
Система охолодження реалізована за допомогою вентилятора 120 мм з автоматичним регулюванням швидкості. Це дозволяє зберігати низький рівень шуму, навіть при екстремальних умовах роботи, забезпечуючи комфортну та тиху експлуатацію.
Be quiet! 750W SYSTEM POWER 11 (BP012EU) має велику кількість роз'ємів для зручного підключення різноманітних компонентів. Основні з них включають 24+8 pin для материнських плат і 4+4 pin для процесора. Для ентузіастів графіки передбачено три роз'єми для живлення відеокарт (1х12 4pin і 2х6 2pin). Не забули і про п’ять SATA та один Peripheral роз'єм, які дозволяють доповнити вашу систему додатковими внутрішніми пристроями без зайвих клопотів.
Система захисту блоку живлення включає в себе усі необхідні технології: OCP, OTP, UVP, SCP, OVP, OPP. Ці функції гарантують довговічність і безпеку компонентів у будь-яких умовах.
Компактні розміри - 150 x 150 x 86 мм - роблять його зручним для монтажу в заглуйші корпусы, забезпечуючи універсальність установки. Це рішення для тих, хто цінує ефективність, продуктивність і тишу в роботі свого обладнання. Виберіть Be quiet! 750W SYSTEM POWER 11 (BP012EU) і відкрийте для себе новий стандарт якості та надійності.
ОписаниеЗ потужністю в 750 Вт, він здатний забезпечити стабільне електропостачання навіть під час найвищих навантажень. Підтримка форм-фактора ATX 3.1 робить його сумісним з більшістю сучасних систем, а сертифікація 80 PLUS Bronze гарантує ефективність до 89%, що знижує енергоспоживання і економить кошти в довгостроковій перспективі.
Одна з ключових особливостей цього блоку живлення - активний модуль PFC, який покращує коефіцієнт потужності, забезпечуючи ефективну роботу і високу продуктивність. Завдяки DC-to-DC технології, блок живлення гарантує точне регулювання напруги, що критично важливо для стабільної роботи всіх компонентів системи в умовах пікового навантаження.
Система охолодження реалізована за допомогою вентилятора 120 мм з автоматичним регулюванням швидкості. Це дозволяє зберігати низький рівень шуму, навіть при екстремальних умовах роботи, забезпечуючи комфортну та тиху експлуатацію.
Be quiet! 750W SYSTEM POWER 11 (BP012EU) має велику кількість роз'ємів для зручного підключення різноманітних компонентів. Основні з них включають 24+8 pin для материнських плат і 4+4 pin для процесора. Для ентузіастів графіки передбачено три роз'єми для живлення відеокарт (1х12 4pin і 2х6 2pin). Не забули і про п’ять SATA та один Peripheral роз'єм, які дозволяють доповнити вашу систему додатковими внутрішніми пристроями без зайвих клопотів.
Система захисту блоку живлення включає в себе усі необхідні технології: OCP, OTP, UVP, SCP, OVP, OPP. Ці функції гарантують довговічність і безпеку компонентів у будь-яких умовах.
Компактні розміри - 150 x 150 x 86 мм - роблять його зручним для монтажу в заглуйші корпусы, забезпечуючи універсальність установки. Це рішення для тих, хто цінує ефективність, продуктивність і тишу в роботі свого обладнання. Виберіть Be quiet! 750W SYSTEM POWER 11 (BP012EU) і відкрийте для себе новий стандарт якості та надійності.
| Производитель | be quiet! |
| Тип товара | блок питания 750w |
| Производитель | be quiet! |
| Артикул | BP012EU |
| Модуль PFC | активний |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Інше | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Модель | 750W SYSTEM POWER 11 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Виробник | Be quiet! |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 60 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Розмір, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 3.1 |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Підключення відеокарти | 1х12 4pin,2х6 2pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| Захист від | OTP (захист від перегріву) |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| Підключення материнської плати | 24+8 pin |


Присоединятесь: