- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Блоки питания»
- 550 W»
- Блок живлення Gamemax 550W (GE-550) U1170749
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Блок живлення Gamemax 550W (GE-550) U1170749
0.0
Код товара: 456002
ATX, 550 Вт, 24 pin, CPU - 2x8pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 3, Peripheral - 1, 120 мм, 150 x 86 x 140 мм
Под заказ
1,599.00
грнGamemax GE-550 – Надійне джерело живлення для ефективної гри та роботи
Gamemax GE-550 поєднує продуктивність та практичність у компактному корпусі з продуманим кабельним менеджментом. Джерело живлення серії GE забезпечує стабільну роботу сучасних комп’ютерних систем завдяки високій ефективності та тихому вентилятору з інтелектуальним керуванням.
Основні характеристики:
Gamemax GE-550 – ідеальний вибір для тих, хто цінує баланс між продуктивністю, надійністю та енергоефективністю.
ОписаниеGamemax GE-550 поєднує продуктивність та практичність у компактному корпусі з продуманим кабельним менеджментом. Джерело живлення серії GE забезпечує стабільну роботу сучасних комп’ютерних систем завдяки високій ефективності та тихому вентилятору з інтелектуальним керуванням.
Основні характеристики:
- Енергоефективність 85% – технологія APFC допомагає знизити витрати електроенергії.
Стабільна та потужна робота – один +12V канал для високопродуктивних процесорів та відеокарт.
Чисте та надійне живлення – модуль DC-DC забезпечує стабільну напругу та мінімальний рівень шуму.
Повний захист системи – вбудовані OVP, UVP, OCP, SCP, OTP, OPP захищають комп’ютер від перевантажень та коротких замикань.
Gamemax GE-550 – ідеальний вибір для тих, хто цінує баланс між продуктивністю, надійністю та енергоефективністю.
| Производитель | GAMEMAX |
| Тип товара | блок питания 550w |
| Производитель | GAMEMAX |
| Артикул | GE-550 |
| Модуль PFC | активний |
| Модель | 550W |
| OutputСurrent +5V | 12A |
| OutputСurrent +3,3V | 12A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Розмір, мм | 150 x 86 x 140 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 550 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Підключення процесора | 2x8pin |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| Підключення материнської плати | 24 pin |


Присоединятесь: