- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Блоки питания»
- 650 W»
- Блок живлення Gamemax 650W (GE-650) U1170750
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Блок живлення Gamemax 650W (GE-650) U1170750
0.0
Код товара: 456003
ATX, 650 Вт, 24 pin, CPU - 2x8pin, GPU - 2x6+2 pin / 1x16 pin, SATA - 3, Peripheral - 1, 120 мм, 150 x 86 x 140 мм
Под заказ
1,839.00
грнGamemax GE-650 – Потужний та Енергоефективний Блок Живлення
Gamemax GE-650 з серії GE ECO 650W поєднує продуктивність і практичність, підтримує стандарти ATX3.1 та PCIe5.1, що робить його готовим для сучасних систем. Компактне розташування кабелів і високий ККД (85% Bronze) забезпечують надійну роботу та економію енергії. Інтелектуально керований тихий вентилятор підтримує оптимальний температурний режим.
Ключові характеристики:
Ідеальне рішення для сучасних ігрових та робочих станцій, де важлива надійність, ефективність та підтримка останніх компонентів.
ОписаниеGamemax GE-650 з серії GE ECO 650W поєднує продуктивність і практичність, підтримує стандарти ATX3.1 та PCIe5.1, що робить його готовим для сучасних систем. Компактне розташування кабелів і високий ККД (85% Bronze) забезпечують надійну роботу та економію енергії. Інтелектуально керований тихий вентилятор підтримує оптимальний температурний режим.
Ключові характеристики:
- Енергоефективність: 85% з технологією APFC, зменшує витрати електроенергії.
Стабільність та потужність: Одна +12V шина для високопродуктивних CPU та GPU.
Чисте та надійне живлення: DC-DC модуль забезпечує стабільну напругу та низький рівень шуму.
Повний захист: Вбудовані OVP, UVP, OCP, SCP, OTP, OPP захищають систему від перевантажень та збоїв.
Сумісність з сучасними відеокартами: В комплекті 16-піновий 12VHPWR конектор (12V-2x6), готовий до PCIe 5.1.
Ідеальне рішення для сучасних ігрових та робочих станцій, де важлива надійність, ефективність та підтримка останніх компонентів.
| Производитель | GAMEMAX |
| Тип товара | блок питания 650w |
| Производитель | GAMEMAX |
| Артикул | GE-650 |
| Модуль PFC | активний |
| Модель | 650W |
| OutputСurrent +5V | 12A |
| OutputСurrent +3,3V | 12A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Розмір, мм | 150 x 86 x 140 мм |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 650 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Підключення процесора | 2x8pin |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin / 1x16 pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 1 |
| Підключення материнської плати | 24 pin |


Присоединятесь: