- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Блоки питания»
- 1000 W +»
- Блок живлення Lian Li 1200W RS Gold (G9P.RS1200G.BH00.EU) U1170780
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Блок живлення Lian Li 1200W RS Gold (G9P.RS1200G.BH00.EU) U1170780
0.0
Код товара: 456006
1200 Вт, CPU - 4+4pin, GPU - 5x6+2 pin, SATA - 12, Peripheral - 4, 135 мм
Под заказ
10,499.00
грн
Серія Lian Li RS в класичному елегантному чорному кольорі пропонує варіанти потужністю 1000 Вт і 1200 Вт, які підходять для будь-яких систем: від звичайних ПК до високопродуктивних.
Блок живлення, що повністю відповідає стандарту ATX 3.1, підтримує вимоги до обладнання завдяки роз'ємам PCIe 12 В-2×6 для підвищення безпеки та потужності. Розроблений для роботи з високими перехідними навантаженнями з більшою ефективністю, він готовий до роботи з найвимогливішими графічними процесорами та майбутніми оновленнями.
Серія RS отримала поворотний вхід для підключення кабелю живлення, вбудований USB-хаб і розміщення роз'ємів на різних сторонах корпусу. USB-концентратор також можна замінити контролером вентиляторів.
Виробник встановив два комплекти роз'ємів живлення: 24-контактний ATX і 8-контактний EPS. Одна пара розміщена на передній панелі, а інша на лівій стороні корпусу. Це рішення і поворотна розетка дозволяють зробити прокладку кабелів більш акуратною. Блок живлення можна адаптувати до будь-якого варіанту розміщення в корпусі.
ОписаниеБлок живлення, що повністю відповідає стандарту ATX 3.1, підтримує вимоги до обладнання завдяки роз'ємам PCIe 12 В-2×6 для підвищення безпеки та потужності. Розроблений для роботи з високими перехідними навантаженнями з більшою ефективністю, він готовий до роботи з найвимогливішими графічними процесорами та майбутніми оновленнями.
Серія RS отримала поворотний вхід для підключення кабелю живлення, вбудований USB-хаб і розміщення роз'ємів на різних сторонах корпусу. USB-концентратор також можна замінити контролером вентиляторів.
Виробник встановив два комплекти роз'ємів живлення: 24-контактний ATX і 8-контактний EPS. Одна пара розміщена на передній панелі, а інша на лівій стороні корпусу. Це рішення і поворотна розетка дозволяють зробити прокладку кабелів більш акуратною. Блок живлення можна адаптувати до будь-якого варіанту розміщення в корпусі.
| Производитель | Lian Li |
| Тип товара | блок питания 1000w+ |
| Производитель | Lian Li |
| Артикул | G9P.RS1200G.BH00.EU |
| Модуль PFC | активний |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Модель | 1200W RS Gold |
| Виробник | Lian Li |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 135 мм |
| Потужність | 1200 Вт |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Підключення відеокарти | 5x6+2 pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 5 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Захист від | OTP (захист від перегріву) |


Присоединятесь: