- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Блоки питания»
- 600 W»
- Блок живлення PcCooler 600W (AF600) U1170906
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Блок живлення PcCooler 600W (AF600) U1170906
0.0
Код товара: 456011
600 Вт, CPU - 4+4pin, GPU - 2x(6+2pin), SATA - 4, Peripheral - 2, 120 мм
Под заказ
1,449.00
грнСерія AF - оновлення бюджетної лінійки джерел живлення від PcCOOLER. Оснащені 4-ма найважливішими захистами (захист від короткого замикання (SCP), захист від перевантаження (OPP), захист від перепадів напруги (OVP/UVP) і відповідають стандартам Intel ATX 2.4 та EAC. Блоки забезпечують енергоефективність на рівні 80% при типових навантаженнях. Використані тайванські опорні конденсатори та вентилятори на надійному гідродинамічному підшипнику дозволяють встановити на блоки AF серії трирічну гарантію.
| Производитель | PcCooler |
| Тип товара | блок питания 600w |
| Производитель | PcCooler |
| Артикул | AF600 |
| Модуль PFC | активний |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Модель | 600W |
| Виробник | PcCooler |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Потужність | 600 Вт |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Підключення відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Захист від | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) |


Присоединятесь: