- Главная»
- Источники питания»
- ИБП ( UPS ) »
- Пристрій безперебійного живлення Eaton Ellipse PRO 1600VA 1000W (ELP1600DIN) U1086844
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пристрій безперебійного живлення Eaton Ellipse PRO 1600VA 1000W (ELP1600DIN) U1086844
0.0
Код товара: 440853
лінійно-інтерактивний (line interactive), 1000 Вт, 1600 В*А, правильна (чиста) синусоїда, LCD - дисплей, 275 x 82 x 390 мм, 11.3 кг
Под заказ
23,736.00
грн
Пристрій Eaton Ellipse PRO – це лінійно-інтерактивний ДБЖ, спеціально розроблений для захисту робочих станцій, на яких виконуються відповідальні програмні застосунки. ДБЖ Ellipse PRO характеризуються наявністю РК-дисплея для відображення даних про стан і виміряні показники в режимі реального часу. Також він має розетки живлення з функцією EcoControl, яка дає змогу забезпечити заощаджування до 20% енергії, а також функцію Advanced Surge Reduction (ASR), яка цілковито відповідає вимогам стандарту IEC 61643-1.
Описание| Производитель | Eaton |
| Тип товара | источники бесперебойного питания (ups) |
| Производитель | Eaton |
| Артикул | ELP1600DIN |
| Вага, кг | 11.3 кг |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 275 x 82 x 390 мм |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Модель | Ellipse PRO 1600VA 1000W |
| Виробник | Eaton |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 0 |
| Також шукають | для дому |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Потужність, ВА | 1600 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |


Присоединятесь: