- Главная»
- Источники питания»
- ИБП ( UPS ) »
- Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1500MLCD U1041799
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1500MLCD U1041799
0.0
Код товара: 426805
для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 900 Вт, 1500 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 8 AH x 2, LCD - дисплей, 130 x 380 x 230 мм, 12 кг
Под заказ
4,974.00
грнДжерело безперебійного живлення GEAR — це сучасне рішення для захисту ваших електронних пристроїв від перебоїв в електропостачанні, стрибків напруги та інших проблем із живленням. Розроблений з урахуванням потреб домашніх користувачів, невеликих офісів і геймерів, цей ДБЖ поєднує в собі передові технології, міцну конструкцію і доступну вартість, забезпечуючи надійний захист без зайвих витрат.
| Производитель | GEAR |
| Тип товара | источники бесперебойного питания (ups) |
| Производитель | GEAR |
| Артикул | GU-1500MLCD |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Призначення | для відеоспостереження |
| Вага, кг | 12 кг |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 380 x 230 мм |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Тип виконання | класичний |
| Вбудована батарея | 12V / 8 AH x 2 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Модель | GU-1500MLCD |
| Виробник | GEAR |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 8-10 мс |


Присоединятесь: