- Главная»
- Источники питания»
- ИБП ( UPS ) »
- Пристрій безперебійного живлення Marsriva MR-UF1200 U0994853
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Пристрій безперебійного живлення Marsriva MR-UF1200 U0994853
0.0
Код товара: 421570
для побутової техніки, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 720 Вт, 1200 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 140-300 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 2, LCD - без дисплея, 345 х 192 х 122 мм, 8.4 кг
Под заказ
4,309.00
грнЛінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення із симульованим синусоїдальним сигналом Marsriva MR-UF1200 забезпечує ефективне живлення та надійний захист вашого обладнання при перебоях з електропостачанням.
- ДБЖ надає повністю регульований вихід змінного струму для домашніх/офісних робочих станцій, медіа-центрів і домашніх розважальних систем.
- Технологія автоматичного регулювання напруги AVR покращує параметри вихідної напруги, що дозволяє заощадити заряд батареї при відключенні електроенергії.
- Функція «холодного старту» дозволяє автоматично включитися приладу і працювати від акумуляторної батареї при відсутності електропостачання від мережі. Зарядка батареї триває і при вимкненому ДБЖ.
- Активуйте тихий режим коротким натисканням кнопки живлення та створюйте комфортне робоче середовище.
Високоякісний свинцево-кислотний акумулятор забезпечує тривалий термін служби. Вбудований захист від короткого замикання та перезарядження робить ДБЖ Marsriva MR-UF1200 безпечним для підключеного обладнання.
| Производитель | Marsriva |
| Тип товара | источники бесперебойного питания (ups) |
| Производитель | Marsriva |
| Артикул | MR-UF1200 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Призначення | для побутової техніки |
| Вага, кг | 8.4 кг |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 345 х 192 х 122 мм |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Тип виконання | класичний |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Модель | MR-UF1200 |
| Виробник | Marsriva |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 720 Вт |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |


Присоединятесь: