- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Компьютеры в сборе»
- Комп'ютер HP Elitedesk 8 G1i SFF / Ultra7 265, 16, 512, WiFi, кл+м, Win11P (CW5K4EA) U1164443
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Комп'ютер HP Elitedesk 8 G1i SFF / Ultra7 265, 16, 512, WiFi, кл+м, Win11P (CW5K4EA) U1164443
0.0
Код товара: 454437
Intel Core Ultra 7, 265, 20 ядер, Частота, ГГц - 1.8, Частота Boost, ГГц - 5.3, Intel Q870, GPU - вбудована, RAM - 16 ГБ, SSD - 512 GB, PSU - 280 Вт
Под заказ
75,186.00
грн
HP EliteDesk 8-G1i SFF — компактний настільний ПК із акцентом на продуктивність і розширюваність. Процесор Intel U7-265 із 20 ядрами підтримує інтенсивні робочі сценарії та багатозадачність. Оперативна пам’ять DDR5 і швидкий NVMe SSD забезпечують оперативний відгук системи. Корпус формату SFF оптимізує простір без втрати функціональності. Попередньо встановлена Windows 11 Pro орієнтована на бізнес-середовище.
Описание| Производитель | HP |
| Тип товара | компьютеры |
| Производитель | HP |
| Артикул | CW5K4EA |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Чіпсет | Intel Q870 |
| Вага, кг | 5.4 |
| Модель | Elitedesk 8 G1i SFF / Ultra7 265, 16, 512, WiFi, к |
| Частота в Boost, ГГц | 5.3 |
| Виробник | HP |
| Країна виробництва | Чехія |
| Гарантія, міс | 36 |
| Частота пам'яті | 5600 MHz |
| Також шукають | дорогі |
| Кількість ядер | 20 ядер |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | 265 |
| Потужність блоку живлення | 280 Вт |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Кількість слотів | 4 |
| Оптичний привід | без DVD |
| Частота процесора, ГГц | 1.8 |


Присоединятесь: