- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Компьютеры в сборе»
- Комп'ютер HP Elitedesk 8 G1i TWR / Ultra7 265, 16, 512, NVD5060-8, WiFi, кл+м (D1GD6ET) U1164444
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Комп'ютер HP Elitedesk 8 G1i TWR / Ultra7 265, 16, 512, NVD5060-8, WiFi, кл+м (D1GD6ET) U1164444
0.0
Код товара: 454438
Intel Core Ultra 7, 265, 20 ядер, Частота, ГГц - 1.8, Частота Boost, ГГц - 5.3, Intel Q870, GPU - дискретна, GeForce RTX 5060, RAM - 16 ГБ, DLSS 4, SSD - 512 GB, PSU - 400 Вт
Под заказ
89,155.00
грн
HP EliteDesk 8-G1i TWR — настільна система у корпусі Tower для продуктивних робочих сценаріїв. Процесор Intel U7-265 із 20 ядрами забезпечує обробку складних задач і стабільну багатозадачність. Дискретна графіка NVIDIA GeForce RTX 5060 із 8 ГБ пам’яті розширює можливості роботи з графікою та обчисленнями. Оперативна пам’ять DDR5 і швидкий NVMe SSD підтримують швидкий відгук системи. Конструкція передбачає широкі можливості розширення.
Описание| Производитель | HP |
| Тип товара | компьютеры |
| Производитель | HP |
| Артикул | D1GD6ET |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | DOS |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Чіпсет | Intel Q870 |
| Вага, кг | 6.22 |
| Модель | Elitedesk 8 G1i TWR / Ultra7 265, 16, 512, NVD5060 |
| Частота в Boost, ГГц | 5.3 |
| Виробник | HP |
| Країна виробництва | Чехія |
| Гарантія, міс | 36 |
| Частота пам'яті | 5600 MHz |
| Також шукають | дорогі |
| Кількість ядер | 20 ядер |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | 265 |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Виробник чіпу відеокарти | NVIDIA |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5060 |
| Кількість слотів | 4 |
| Оптичний привід | без DVD |
| Частота процесора, ГГц | 1.8 |
| Версія DLSS | DLSS 4 |


Присоединятесь: