Корпус 2E 2E-TMX04-500 U1107541
0.0
Код товара: 441577
Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, PSU - 500 Вт, Слотів розширення - 4, CPU - 145 мм, 355 x 170 x 275 мм, 2.5, чорний
В избранное
Под заказ
Корпус 2Е TeamX TMX04-500 з блоком живлення 500W акуратний і компактний, зі стильною передньою панеллю, відмінно підходить для самостійної і промислової збірки, завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і нескладної конструкції. Виготовлений зі сталі 0.45мм. Типорозмір корпуса Mini Tower — це сумісність з материнськими платами Micro ATX,Mini ITX.
Описание
Производитель2E
Тип товаракорпуса без бп
Производитель2E
Артикул2E-TMX04-500
КолірЧорний
Вага, кг2.5
Матеріал корпусусталь
Модель2E-TMX04-500
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс12
Потужність блоку живлення500 Вт
Розташування блоку живленняверхнє
Розмір, мм355 x 170 x 275 мм
ТипорозмірMinitower
Підтримувані материнські платиMicro - ATX
Кількість слотів розширення4
Максимальна висота процесорного кулера145 мм