- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Корпуса»
- Без БП»
- Корпус Alseye Auro 3.0-B (AS.07.0017) U1024281
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Корпус Alseye Auro 3.0-B (AS.07.0017) U1024281
0.0
Код товара: 440822
Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12 см, Front 3x12 см, GPU - до 300 мм, CPU - 155 мм, світлодіодним системи освітлення, 195 x 425 x 370 мм, 3.2, чорний
Под заказ
1,479.00
грнКорпус ALSEYE Auro 3.0-B – це чудовий вибір для складання комп'ютера.
Він має такі характеристики:
- Форм-фактор: Mini-ITX, Micro ATX, ATX.
- Розміри: 354 х 185 х 413 мм.
- Інтерфейси: USB 2.0 (два порти), HD Audio, USB 3.0 (один порт).
- Підтримка жорстких дисків: два HDD формати 3,5 дюйми та два SSD формати 2,5 дюйми.
Цей корпус забезпечує достатньо місця для встановлення компонентів та пропонує широкий спектр можливостей підключення. Завдяки своїм розмірам та форм-фактору він підходить для різних конфігурацій комп'ютерів.
Якщо ви шукаєте надійний та функціональний корпус для свого ПК, то ALSEYE Auro 3.0-B може стати чудовим вибором.
| Производитель | Alseye |
| Тип товара | корпуса без бп |
| Производитель | Alseye |
| Артикул | AS.07.0017 |
| Колір | Чорний |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Серія | Alseye Auro 3.0 |
| Вага, кг | 3.2 |
| Матеріал корпусу | скло |
| Модель | Auro 3.0-B |
| Виробник | Alseye |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | прозорі |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розмір, мм | 195 x 425 x 370 мм |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | ATX |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 1.0 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 300 мм |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Наявність підсвічування | світлодіодним системи освітлення |


Присоединятесь: