- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Корпуса»
- Без БП»
- Корпус Be quiet! PURE BASE 501 (BG073) U0999156
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Корпус Be quiet! PURE BASE 501 (BG073) U0999156
Класичний зовнішній вигляд
Pure Base 501 є еталоном стриманості та функціональності, що призначений для користувачів, які цінують класичний дизайн.
Оптимізовані для інтенсивного притоку повітря
Оптимізовані для максимального повітряного потоку Pure Wings 3 140 мм PWM є ідеальним вибором для Pure Base 501. Його 7 лопатей спеціальної форми не тільки зменшують турбулентність потоку, але й забезпечують високу продуктивність охолодження, необхідну для потужних конфігурацій.
Вражаючий простір для high-end компонентів
Незважаючи на компактні розміри, Pure Base 501 забезпечує достатньо місця для high-end відеокарт і габаритних кулерів. У фронтальній частині можна установити три вентилятори або радіатор до 360 мм, в той час як у верхній частині помістяться до 2 вентиляторів або радіатор 240 мм.
З поворотними слотами PCIe
Слоти PCIe Pure Base 501 можна повертати на 90° для вертикальної установки навіть широких high-end відеокарт. Відстань ідеально підходить для опціонального be quiet! Riser Cable, спінена основа якого запобігає провисанню відеокарт у вертикальній орієнтації.
Продумане розміщення кабелів
З огляду на компактні розміри, у корпусі Pure Base 501 внутрішній простір використовується оптимально. Продумана система розміщення кабелів забезпечує зручність та легкість користування корпусом.
Широкі можливості для підключення обладнання
Роз’єм USB 3.2 Gen. 2 Type C та два роз'єми USB 3.2 (Type A) на фронтальній панелі вводу-виводу для будь-якого типу обладнання.
| Производитель | be quiet! |
| Тип товара | корпуса без бп |
| Производитель | be quiet! |
| Артикул | BG073 |
| Колір | Чорний |
| Особливості | отвори для рідинного охолодження |
| Вага, кг | 6.7 кг |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Модель | PURE BASE 501 |
| Виробник | Be quiet! |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 36 |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розмір, мм | 450 x 231 x 449 мм |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | ATX |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 5 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.2 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 368 мм |
| Максимальна висота процесорного кулера | 178 мм |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12/14 см |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120/140 mm |
| Пиловий фільтр | так |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 140 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |


Присоединятесь: