- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Корпуса»
- Без БП»
- Корпус для ПК Alseye View pro-B (AS.07.0303) U1124667
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Корпус для ПК Alseye View pro-B (AS.07.0303) U1124667
0.0
Код товара: 456223
Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12 см, Bottom 2x12 см, GPU - до 280 мм, CPU - 160 мм, 295 x 195 x 405 мм, чорний
Под заказ
1,010.00
грн| Производитель | Alseye |
| Тип товара | корпуса без бп |
| Производитель | Alseye |
| Артикул | AS.07.0303 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | скло |
| Модель | View pro-B |
| Виробник | Alseye |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | бюджетні |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розмір, мм | 295 x 195 x 405 мм |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 280 мм |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 240 mm |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |


Присоединятесь: