Корпус для ПК Gamemax ST-608-2U2-2U3-TYPE-C-CR-400W U1133919
Код товара: 447440
DeskTop, Micro - ATX, Mini - ITX, PSU - 400 Вт, Слотів розширення - 4, GPU - 210 мм, CPU - 80 мм, 405 х 100 х 314 мм, 3.3
В избранное
Под заказ
ПроизводительGAMEMAX
Тип товаракорпуса без бп
ПроизводительGAMEMAX
АртикулST-608-2U2-2U3-TYPE-C-CR-400W
Вага, кг3.3
Матеріал корпусуметал
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс24
Потужність блоку живлення400 Вт
Розташування блоку живленняверхнє
Розмір, мм405 х 100 х 314 мм
ТипорозмірDeskTop
Спосіб установкивертикальний
Підтримувані материнські платиMicro - ATX
Кількість слотів розширення4
Зовнішні роз'єми1 x USB Type C
Встановлення довгих відеокарт210 мм
Максимальна висота процесорного кулера80 мм