- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Корпуса»
- Без БП»
- Корпус для ПК MSI MAG FORGE M110R AIRFLOW U1139460
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Корпус для ПК MSI MAG FORGE M110R AIRFLOW U1139460
0.0
Код товара: 452511
Геймерські, Minitower, micro-ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 4 х 120 мм, Додатково - Top 2x12 см, Front 1x12/14 см, GPU - до 300 мм, ARGB-підсвічування, 423 x 388 x 200 мм, 4.27 кг, чорний
Под заказ
2,499.00
грн
MAG FORGE M110R AIRFLOW - це компактний і міцний мінікорпус із чотирма попередньо встановленими ARGB-вентиляторами, оптимізованим повітряним потоком і платою керування ARGB від 1 до 6, що забезпечує потужний повітряний потік і просте налаштування для складальників ПК власноруч.Адресований RGB-шоурумКорпус MAG FORGE M110R AIRFLOW постачається з 4 попередньо встановленими ARGB-вентиляторами (3 спереду й 1 ззаду), що мають 26 вбудованих режимів підсвічування, керованих кнопкою перемикання світлодіодів.MAG FORGE M110R AIRFLOW
Описание- Вентилятор з ARGB-підсвіткою: Вбудовані вентилятори з ARGB-підсвіткою забезпечують ефектне світіння з яскравими світловими ефектами.
- Оптимізований повітряний потік: дає змогу встановити до 6 вентиляторів, забезпечуючи ефективну вентиляцію та стабільну роботу системи.
- Плата керування ARGB від 1 до 6: Попередньо встановлена плата керування підтримує до шести вентиляторів ARGB і дає змогу перемикати 26 світлових ефектів за допомогою кнопки ввімкнення світлодіодів.
- Загартоване скло: високоякісне загартоване скло завтовшки 3 мм забезпечує міцність і підкреслює переваги вашої збірки ПК.
- Пиловий фільтр: включає верхній магнітний пиловий фільтр і знімний нижній фільтр для запобігання скупченню пилу і спрощення обслуговування.
| Производитель | MSI |
| Тип товара | корпуса без бп |
| Производитель | MSI |
| Артикул | MAG FORGE M110R AIRFLOW |
| Колір | Чорний |
| Особливості | прозора передня панель |
| Вага, кг | 4.27 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Модель | MAG FORGE M110R AIRFLOW |
| Виробник | MSI |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розмір, мм | 423 x 388 x 200 мм |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | micro-ATX |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.1 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 300 мм |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12 см |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | так |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |


Присоединятесь: