- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Корпуса»
- Без БП»
- Корпус для ПК MSI MAG SHIELD M301 U1139461
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Корпус для ПК MSI MAG SHIELD M301 U1139461
0.0
Код товара: 452512
Геймерські, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 1 х 120 мм, Додатково - Front 2x12 см, GPU - до 250 мм, на передній панелі, 2.28 кг, чорний
Под заказ
1,239.00
грнВам потрібне місце для зберігання?
Налаштуйте власну схему розміщення пристроїв зберігання та встановіть до 1 накопичувача 2.5" + 1 накопичувача 3.".
Storage you need
MAG SHIELD M301 - один із корпусів micro-ATX, що підтримує відеокарти довжиною 250 мм і блоки живлення ATX.
Hardware Clearance
Серія MAG SHIELD M301 обладнана безліччю фронтальних роз'ємів введення/виведення, включно з портом USB 3.2 Gen 1 Type-A.
MAG SHIELD M301
- Ігровий корпус Micro-ATX Tower, що підтримує материнські плати Micro-ATX / Mini ITX.
- Підтримка блоків живлення ATX
- Конструкція відсіку для зберігання, що підтримує до 1x 2.5" і 1x 3.5" слота.
| Производитель | MSI |
| Тип товара | корпуса без бп |
| Производитель | MSI |
| Артикул | MAG SHIELD M301 |
| Колір | Чорний |
| Вага, кг | 2.28 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Модель | MAG SHIELD M301 |
| Виробник | MSI |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 250 мм |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 2x12 см |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | так |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 120 мм |
| Наявність підсвічування | на передній панелі |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |


Присоединятесь: