- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Корпуса»
- Без БП»
- Корпус для ПК OCYPUS DELTA-C70-WHG400XX-GL U1139464
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Корпус для ПК OCYPUS DELTA-C70-WHG400XX-GL U1139464
0.0
Код товара: 452515
Геймерські, Miditower, micro-ATX, ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 4 х 120 мм, Додатково - Back 1x12 см, Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 400 мм, CPU - 170 мм, PSU - 200 мм, ARGB-підсвічування, 6 кг, білий
Под заказ
3,029.00
грн- Повністю вентильований кожух блока живлення покращує охолодження відеокарти.
- ARGB-світлодіодна стрічка в нижньому лівому куті панелі із загартованого скла додає технологічної естетики.
- Передня панель у стилі Dynamic Island з логотипом створює сучасний та стильний вигляд.
- Верхня панель підтримує радіатори до 360 мм для просунутих систем охолодження.
- Сітчаста передня панель забезпечує потужний повітряний потік.
- Максимальна продуктивність: підтримка ARGB-вентиляторів, радіаторів до 360 мм і відеокарт до 370 мм.
- Універсальність: сумісність з материнськими платами EATX/ATX/M-ATX/ITX і високопродуктивними збірками.
- Втоплений дизайн I/O-панелі додає корпусу акуратного та преміального вигляду.
| Производитель | OCYPUS |
| Тип товара | корпуса без бп |
| Производитель | OCYPUS |
| Артикул | DELTA-C70-WHG400XX-GL |
| Колір | білий |
| Особливості | прозора передня панель |
| Вага, кг | 6 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Модель | DELTA-C70-WHG400XX-GL |
| Виробник | OCYPUS |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | micro-ATX |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | так |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |


Присоединятесь: