Корпус для ПК OCYPUS DELTA-C70-WHG400XX-GL U1139464
Код товара: 452515
Геймерські, Miditower, micro-ATX, ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 4 х 120 мм, Додатково - Back 1x12 см, Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 400 мм, CPU - 170 мм, PSU - 200 мм, ARGB-підсвічування, 6 кг, білий
В избранное
Под заказ
  • Повністю вентильований кожух блока живлення покращує охолодження відеокарти.
  • Передня панель у стилі Dynamic Island з логотипом створює сучасний та стильний вигляд.
  • Верхня панель підтримує радіатори до 360 мм для просунутих систем охолодження.
  • Сітчаста передня панель забезпечує потужний повітряний потік.
  • Максимальна продуктивність: підтримка ARGB-вентиляторів, радіаторів до 360 мм і відеокарт до 370 мм.
  • Втоплений дизайн I/O-панелі додає корпусу акуратного та преміального вигляду.
Описание
ПроизводительOCYPUS
Тип товаракорпуса без бп
ПроизводительOCYPUS
АртикулDELTA-C70-WHG400XX-GL
Колірбілий
Особливостіпрозора передня панель
Вага, кг6 кг
Матеріал корпусуметал
МодельDELTA-C70-WHG400XX-GL
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс24
Розташування блоку живленнянижнє
ТипорозмірMiditower
Спосіб установкивертикальний
Підтримувані материнські платиmicro-ATX
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "відсутній
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 "2
Кількість слотів розширення7
Зовнішні роз'єми1 x USB Type C
Встановлення довгих відеокартдо 400 мм
Максимальна висота процесорного кулера170 мм
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "відсутній
Клас корпусуГеймерські
Наявність блоку живленнябез блоку живлення
Місця для додаткових вентиляторівBack 1x12 см
Підтримка рідинного охолодженнятак
Максимальна довжина БЖ200 мм
Охолоджуючі елементивентиляційні решітки
Пиловий фільтртак
Кількість і розмір встановлених вентиляторів4 х 120 мм