- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Корпуса»
- Без БП»
- Корпус для ПК Vinga Heritage U1122955
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Корпус для ПК Vinga Heritage U1122955
Корпус Vinga Heritage — компактна модель у стильному сучасному виконанні, що підійде для складання домашньої, робочої або ігрової системи на базі Micro-ATX. Завдяки корпусу кубічного формату модель виглядає оригінально та дає змогу зібрати акуратний і функціональний ПК без зайвого об’єму.
Передня та ліва бокова панелі виконані із загартованого скла, що надає корпусу ефектного вигляду та дозволяє демонструвати внутрішні компоненти і підсвітку. Корпус підтримує встановлення відеокарти довжиною до 290 мм, процесорного кулера висотою до 155 мм, а також кількох накопичувачів формату 2.5" SSD і 3.5" HDD.
Для охолодження передбачено встановлення вентиляторів знизу, зверху, ззаду та біля материнської плати, а також підтримується система рідинного охолодження формату 240 мм у верхній частині. Vinga Heritage стане вдалим вибором для користувачів, яким потрібен компактний корпус із панорамним оглядом внутрішнього простору та хорошими можливостями для сучасної збірки ПК.
| Производитель | Vinga |
| Тип товара | корпуса без бп |
| Производитель | Vinga |
| Артикул | Heritage |
| Колір | Чорний |
| Особливості | прозора передня панель |
| Матеріал корпусу | скло |
| Модель | Heritage |
| Виробник | Vinga |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Також шукають | бюджетні |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розмір, мм | 327 х 272 х 327 |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0 |
| Встановлення довгих відеокарт | 290 мм |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Клас корпусу | Мультимедійні |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 240 mm |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | так |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |


Присоединятесь: