- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Корпуса»
- Вентиляторы для корпусов»
- Кулер до корпусу Arctic P12 Pro PST LN, 5 шт. (ACFAN00350A) U1170923
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Кулер до корпусу Arctic P12 Pro PST LN, 5 шт. (ACFAN00350A) U1170923
0.0
Код товара: 456055
Кількість вентиляторів - 5, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), тип роз'єму підключення - 4-pin
Под заказ
1,439.00
грнВентилятор P12 Pro LN – ефективний. Тихий. Потужний.
Преміальний вентилятор з діапазоном швидкостей, оптимізованим для тихих ентузіастів. Замість екстремальних пікових значень, серія LN зосереджена на збалансованому співвідношенні продуктивності та тихої роботи.
Максимальна продуктивність, переосмислена
Оновлена конструкція лопатей вентилятора для оптимального балансу продуктивності та плавної роботи.
Оптимізована конструкція підшипника-вала (FDB)
Гідродинамічний підшипник у поєднанні з подовженим валом забезпечує тихішу роботу, покращуючи розподіл тиску та мінімізуючи вібрації.
Автоматизоване балансування
Автоматизований процес вимірювання та балансування забезпечує виняткову точність і плавну роботу завдяки нанесенню балансуючої пасти з надзвичайною точністю.
Мікроконтролер SOTA
Зменшує шум двигуна, компенсує коливання навантаження та захищає від пускових струмів і зворотної полярності.
Більше потужності – менше шуму
Вентилятор забезпечує більшу продуктивність на низьких швидкостях з більшим потоком повітря та статичним тиском лише 25 дБ(А) – ідеально для тихого та потужного охолодження.
Мінімальні розміри зазорів для максимальної ефективності
Забезпечує вищий статичний тиск та максимальну ефективність повітряного потоку.
PST – синхронізоване керування вентилятором на основі ШІМ
Додатковий ШІМ-роз'єм дозволяє синхронізувати кілька вентиляторів послідовно за допомогою одного роз'єму.
Шість років гарантії
6-річна гарантія – адже задоволення має значення.
ОписаниеПреміальний вентилятор з діапазоном швидкостей, оптимізованим для тихих ентузіастів. Замість екстремальних пікових значень, серія LN зосереджена на збалансованому співвідношенні продуктивності та тихої роботи.
Максимальна продуктивність, переосмислена
Оновлена конструкція лопатей вентилятора для оптимального балансу продуктивності та плавної роботи.
Оптимізована конструкція підшипника-вала (FDB)
Гідродинамічний підшипник у поєднанні з подовженим валом забезпечує тихішу роботу, покращуючи розподіл тиску та мінімізуючи вібрації.
Автоматизоване балансування
Автоматизований процес вимірювання та балансування забезпечує виняткову точність і плавну роботу завдяки нанесенню балансуючої пасти з надзвичайною точністю.
Мікроконтролер SOTA
Зменшує шум двигуна, компенсує коливання навантаження та захищає від пускових струмів і зворотної полярності.
Більше потужності – менше шуму
Вентилятор забезпечує більшу продуктивність на низьких швидкостях з більшим потоком повітря та статичним тиском лише 25 дБ(А) – ідеально для тихого та потужного охолодження.
Мінімальні розміри зазорів для максимальної ефективності
Забезпечує вищий статичний тиск та максимальну ефективність повітряного потоку.
PST – синхронізоване керування вентилятором на основі ШІМ
Додатковий ШІМ-роз'єм дозволяє синхронізувати кілька вентиляторів послідовно за допомогою одного роз'єму.
Шість років гарантії
6-річна гарантія – адже задоволення має значення.
| Производитель | Arctic |
| Тип товара | вентиляторы для корпусов |
| Производитель | Arctic |
| Артикул | ACFAN00350A |
| Колір | Чорний |
| Вага | 930 г |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Модель | P12 Pro PST LN, 5 шт. |
| Виробник | Arctic |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість вентиляторів | 5 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Повітряний потік | 83 CFM |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Тиск | 3.5 мм H2O |
| Споживаний струм | 0.11 А |


Присоединятесь: