- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Процессоры»
- Вентиляторы для процессоров»
- Кулер до процесора Alseye Q120S Plus(White) (AS.01.11.0006) U1024367
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Кулер до процесора Alseye Q120S Plus(White) (AS.01.11.0006) U1024367
0.0
Код товара: 456191
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM3, AM4, AM5, 1150, 1151, 1152, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, 2011, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 3000 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, рівен
Под заказ
803.00
грн| Производитель | Alseye |
| Тип товара | вентиляторы для процессоров |
| Производитель | Alseye |
| Артикул | AS.01.11.0006 |
| Сокет | AM3 |
| Колір | білий |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Рівень шуму | 45 dB |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Модель | Q120S Plus(White) |
| Виробник | Alseye |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Підсвічування | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Повітряний потік | 93.29 CFM |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Тиск | 4.88 мм H2O |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Для процесорів | INTEL |
| Максимальна частота обертів | 3000 об/хв |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 26 мм |
| Розмір (загальний) | 161 х 130 х 92 мм |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 161 |
| Розміри радіаторів | 152 х 120 х 92 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.33 А |


Присоединятесь: