- Главная»
- Принтеры, МФУ, сканеры»
- Принтеры лазерные»
- Лазерний принтер Canon i-SENSYS LBP-664Cdw (3103C001) U0472235
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Лазерний принтер Canon i-SENSYS LBP-664Cdw (3103C001) U0472235
Персоналізація
Canon i-SENSYS LBP664Cx оснащений бібліотекою додатків для підвищення ефективності за рахунок автоматизації та прискорення виконання повсякденних завдань. Роздрукувати збережені бланки, шаблони та інші основні документи можна одним натисканням кнопки. Бібліотека додатків дозволяє створювати в режимі очікування персоналізовану заставку, на якій будуть відображатися важливі повідомлення. Нові корисні функції додатків в серії LBP660 ще більше підвищують продуктивність
Можливості підключення до мобільних пристроїв
Власники і співробітники компаній малого і середнього бізнесу, перебуваючи завжди в русі, потребують мобільному доступі до друку і сканування з будь-якого пристрою. Моделі серії Canon i-SENSYS LBP660 забезпечують можливість друку всього одним дотиком завдяки підтримці різних варіантів підключення мобільних пристроїв, включаючи AirPrint (iOS) і Mopria (Android). Також в додатку Canon PRINT Business доступний ряд інструментів і опцій для поліпшення якості
друку з мобільних пристроїв
Більш висока швидкість друку
Час має вирішальне значення для власників підприємств малого бізнесу, тому Canon пропонує надшвидку друк на принтерах серії i-SENSYS LBP660 зі швидкістю до 27 односторонніх сторінок формату A4 в хвилину. Завдяки вдосконаленому механізму принтера якість друку завжди залишається високим незалежно від швидкості друку
Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран
Просте управління. Canon i-SENSYS LBP664Cx оснащений кольоровим сенсорним екраном 12,7 см, який забезпечує доступ до управління простим дотиком. Установка виконується легко і швидко, а чітка схема розташування спрощує повсякденне управління.
| Производитель | CANON |
| Тип товара | лазерные принтеры |
| Производитель | CANON |
| Артикул | 3103C001 |
| Колір | білий |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Технологія друку | лазерна |
| Вага | 20.7 кг |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Оперативна пам'ять | 1 Гб |
| Тип друку | кольоровий |
| Інтерфейси | USB |
| Ширина | 437 мм |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Модель | i-SENSYS LBP-664Cdw |
| Виробник | Canon |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Гарантія, міс | 12 |
| Висота | 313 мм |
| Глибина | 469 мм |
| Також шукають | бездротові |
| Частота процесора | 800 МГц x 2 |
| Діагональ дисплея | 5" |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Час виходу першої сторінки | 8.6 сек |
| Швидкість монохромного друку | 7.7 стор/хв |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Місткість лотків для подачі | 250 аркушів |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | так |
| Щільність паперу | 60 - 200 г/м² |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4 |
| Місячний обсяг друку | 50 000 стор |
| Підтримувані ОС | Windows 7 |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 17 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 470 Вт |
| Сенсорний дисплей | є |


Присоединятесь: