- Главная»
- Компьютеры и комплектующие»
- Модули памяти»
- Для компьютеров»
- DDR5»
- 16 GB»
- Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 16GB 6000 MHz Beast White RGB EXPO Kingston Fury (ex.HyperX) (KF560C36BWE2A-16) U1109547
- Ноутбуки и аксессуары
- Планшеты и аксессуары
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Компьютеры и комплектующие
- Источники питания
- Мониторы
- Мышки, клавиатуры, манипуляторы
- Акустические системы
- Наушники и микрофоны
- Карты памяти, картридеры
- Проекционное оборудование
- Принтеры, МФУ, сканеры
- Расходные материалы
- Кабели и переходники
- Сетевое оборудование
- Мультимедиа
- Программное обеспечение
- Акуммуляторы ( АКБ ), зарядные устройства (ЗУ)
- Адаптеры, конверторы и концентраторы
- Серверы, комплектующие, серверное оборудование
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 16GB 6000 MHz Beast White RGB EXPO Kingston Fury (ex.HyperX) (KF560C36BWE2A-16) U1109547
Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO — це ідеальне рішення для додавання індивідуального стилю до систем DDR5 нового покоління. За допомогою програмного забезпечення Kingston FURY CTRL* користувачі можуть вибирати світлові ефекти з бібліотеки заздалегідь підготовлених шаблонів, а також створювати власні плавні та яскраві RGB ефекти, роблячи свою систему унікальною. Всі модулі Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO оснащені запатентованою технологією Kingston FURY Infrared Sync Technology, що забезпечує ідеальну синхронізацію світлових ефектів.
Збільшуючи швидкість, ємність та надійність, Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO пропонує широкий набір розширених функцій, таких як ECC на кристалі (ODECC) для забезпечення стабільності при екстремальних швидкостях, два 32-бітових підканали для підвищення ефективності та інтегрована в модуль схема управління живленням (PMIC), що забезпечує контроль та налаштування напруг безпосередньо на модулі пам'яті. Збільшення швидкості обміну даними сприяє подвоєній з 16 до 32 кількості банків та подвоєній з 8 до 16 довжині пакета. В умовах екстремальних ігрових сесій, при стрімінгу у форматі 4K і вище або при виконанні серйозної анімації та 3D-рендерингу, Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO являє собою наступне підвищення рівня, де стиль і продуктивність ідеально поєднуються. Пам'ять Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO була протестована та схвалена MSI, ASUS, ASRock та Gigabyte — провідними світовими виробниками материнських плат* *.
Пам'ять Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO отримала сертифікат AMD EXPO, що означає, що користувачі можуть розраховувати на простий, стабільний та сертифікований розгін на платформах AMD AM5. Крім того, пам'ять має профілі Intel XMP 3.0, що дозволяють легко розганяти її та на платформі Intel. Пам'ять лінійки Kingston FURY Beast DDR5 RGB EXPO забезпечена обмеженою довічною гарантією та легендарною надійністю Kingston.
| Производитель | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Тип товара | озу для пк ddr5 16 gb |
| Производитель | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Артикул | KF560C36BWE2A-16 |
| Об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Охолодження | з радіатором охолодження |
| Модель | DDR5 16GB 6000 MHz Beast White RGB EXPO |
| Виробник | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 60 |
| Частота пам'яті | 6000 МГц |
| Також шукають | геймерська |
| Підсвічування | RGB |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Стандарти пам'яті | PC5-48000 |
| Таймінги | CL36-44-44 |
| Напруга живлення | 1.35 В |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | ні |
| Буферизація | unbuffered |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | висока |
| Розширені профілі розгону | EXPO |


Присоединятесь: