Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 8GB 5200 MHz Signature Line Patriot (PSD58G520041) U1100835
Код товара: 440039
DDR5, 8 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 5200 МГц, Таймінги - CL42-42-42-84, Напруга живлення - 1.1 В, Підсвічування - немає
В избранное
Под заказ
Модулі пам'яті Patriot Signature Line DDR5 розроблені для значного підвищення продуктивності платформ Intel наступного покоління. Модулі Signature DDR5 споживають лише 1,1 В енергії, тому, незважаючи на підвищену частоту і швидкість, вони споживають менше енергії і виділяють менше тепла.
Описание
ПроизводительPatriot
Тип товараозу для пк ddr5 8 gb
ПроизводительPatriot
АртикулPSD58G520041
Об'єм пам'яті8 ГБ
Тип пам'ятіDDR5
Охолодженнянемає
МодельDDR5 8GB 5200 MHz Signature Line
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс120
Частота пам'яті5200 МГц
Підсвічуваннянемає
Форм-фактор пам'яті288-pin DIMM
(Збірка) Споживча потужність6 Вт
Кількість модулів у наборі1
Стандарти пам'ятіPC5-41600
ТаймінгиCL42-42-42-84
Напруга живлення1.1 В