Монітор ASUS ROG Strix XG27ACDMS U1102148
Код товара: 440462
26", QD-OLED, 2560 x 1440, 360 Гц, 16:9, 1000 кд/м2, 250 кд/м2, 28 Вт, VESA - 100x100 мм, 6.1, чорний
В избранное
Под заказ
Монітор Asus ROG Strix XG27ACDMS (90LM0B60-B01371), 26.5", QHD (2560x1440), QD-OLED, 280 Гц, 0.03 мс. Оснащений HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, USB-C (15 Вт), 99% DCI-P3, AdaptiveSync, HDR400, поворотний екран. Ідеальний для геймінгу та професійної роботи з кольорами.
Описание
ПроизводительASUS
Тип товарамониторы 27"
ПроизводительASUS
АртикулROG Strix XG27ACDMS
VESA100x100 мм
КолірЧорний
Час реакції матриці0.03мс
Яскравість250 кд/м2
Співвідношення сторін16:9
Роздільна здатність2560 x 1440
МодельROG Strix XG27ACDMS
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс24
Також шукаютьTFT
Частота оновлення екрану360 Гц
Тип монітораШирокоформатний
Діагональ дисплея26"
Тип матриціQD-OLED
Максимальна кількість кольорів1.07 млрд
Споживана потужність в робочому режимі28 Вт