Монітор Gamemax GMX27C165Q U1104358
0.0
Код товара: 440890
27", MVA, 2560 x 1440, 165 Гц, 16:9, 400 кд/м2, 3000:1, 45 Вт, 2 х HDMI, VESA - 100x100 мм, так, чорний
В избранное
Под заказ
GAMEMAX GMX27C165Q
Основні характеристики:
  • 27" вигнутий екран 1500R – максимальний комфорт для очей та ефект занурення.
  • QHD (2560×1440) – висока чіткість та деталізація зображення.
  • VA-матриця з високою яскравістю та контрастністю – насичені кольори та глибокий чорний.
  • 165 Гц + 1 мс – миттєва реакція та плавність у динамічних сценах.
  • AMD FreeSync & NVIDIA G-SYNC – синхронізація частоти кадрів для гри без ривків.
  • VESA DisplayHDR 400 – яскраві сцени та розширений динамічний діапазон.
  • Функції захисту очей – Flicker-Free та Low Blue Light.
  • Вбудовані динаміки 2×3 Вт – якісний звук без додаткових колонок.
  • Порти підключення: 1×DisplayPort, 1×HDMI 2.0, 1×HDMI 1.4 (кабель HDMI/DP у комплекті).
Описание
ПроизводительGAMEMAX
Тип товарамониторы 27"
ПроизводительGAMEMAX
АртикулGMX27C165Q
VESA100x100 мм
КолірЧорний
Час реакції матриці1мс
Співвідношення сторін16:9
Роздільна здатність2560 x 1440
МодельGMX27C165Q
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс24
Також шукаютьTFT
Частота оновлення екрану165 Гц
Тип монітораШирокоформатний
Діагональ дисплея27"
Тип матриціMVA
Споживана потужність в робочому режимі45 Вт
Технології поліпшення зображенняFlicker Free
Споживана потужність у режимі очікування0.5 Вт