Монітор Gamemax GMX27C300 U1104359
0.0
Код товара: 440891
27", Fast VA, 300 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 4000:1, 36 Вт, 1 х HDMI, VESA - 100x100 мм, так, чорний
В избранное
Под заказ
GAMEMAX GMX27C300
  • Частота оновлення 300 Гц – надплавний геймплей у роздільності Full HD (1920x1080).
  • Вигнутий екран R1500 – повне занурення в ігровий процес.
  • Швидкість відгуку 1 мс – чітке зображення без розмиття.
  • Контрастність 4000:1 – насичені чорні та яскраві білі відтінки.
  • Багатство кольорів – 16,7 млн відтінків для максимально реалістичної картинки.
  • Adaptive Sync – підтримка FreeSync і G-Sync для гри без розривів кадрів.
Ідеальний вибір для геймерів, які цінують швидкість, якість та повне занурення у світ гри.
Описание
ПроизводительGAMEMAX
Тип товарамониторы 27"
ПроизводительGAMEMAX
АртикулGMX27C300
VESA100x100 мм
КолірЧорний
Час реакції матриці1мс
Співвідношення сторін16:9
МодельGMX27C300
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс24
Також шукаютьTFT
Частота оновлення екрану300 Гц
Тип монітораШирокоформатний
Діагональ дисплея27"
Тип матриціFast VA
Споживана потужність в робочому режимі36 Вт
Технології поліпшення зображенняFlicker Free
Споживана потужність у режимі очікування0.5 Вт