Монітор Philips 27B2U6903/00 U1068695
0.0
Код товара: 431951
27", IPS, 3840 x 2160, 60 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1000:1, 29 Вт, 2 х HDMI, 2 x Thunderbolt, RJ-45, 2 x USB Type-C, 1 х DisplayPort, 4 x USB 3.2, 1 х 3.5мм Mini-Jack, поворот монітора (Swivel), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 613 x 544 x 230 мм, V
В избранное
Под заказ
ПроизводительPHILIPS
Тип товарамониторы 27"
ПроизводительPHILIPS
Артикул27B2U6903/00
VESA100x100 мм
Колірсріблястий
ОсобливостіUSB-концентратор
Час реакції матриці4мс (GtG)
Яскравість350 кд/м2
Співвідношення сторін16:9
Роздільна здатність3840 x 2160
Модель27B2U6903/00
Країна виробництваКитай
Гарантія, міс36
ПідсвічуванняWLED
Частота оновлення екрану60 Гц
Тип монітораБезрамковий
Діагональ дисплея27"
Тип матриціIPS
Максимальна кількість кольорів1.07 млрд
Споживана потужність в робочому режимі29 Вт
Покриттяматове
Технології поліпшення зображенняFlicker Free
Технології синхронізаціїAdaptive-Sync
Споживана потужність у режимі очікування0.45 Вт
Інтерфейси та підключення2 х HDMI
Регулювання положенняповорот монітора (Swivel)
Регулювання нахилу-5° ~ +30°
Розміри з підставкою613 x 544 x 230 мм
Розміри без підставки613 x 371 x 59 мм
Вбудовані колонки2 x 3 Вт
Вага без упаковки7.15 кг
Ширина видимої області596.736 мм
Висота видимої області335.664 мм